jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۵۷۷۱۶۹   ۱۶ تير ۱۳۹۲  |  ۱۱:۰۹

لیگ جهانی یعنی همین. سفرهای طولانی و بازی با تیم‌های مختلف در گوشه و کنار جهان. من به بازیکنانم گفتم که این شرایط دشوار است.

ولاسکو:لیگ جهانی یعنی همین ؛ سفرهای زیاد و دشواری های بازی

به گزارش سایت جام جم ورزشی ، خولیو ولاسکو در گفت‌وگو با ایسنا پس از دومین پیروزی مقابل کوبا اظهار کرد: این برد را به مردم ایران تبریک می‌گویم. بازی خوبی را انجام دادیم. تجربه‌ی مناسبی بود. فکر می‌کنم که بازیکنانم هم تجربه‌ی مناسبی کسب کردند. برای من اصل همین است. خوشبختانه فدراسیون والیبال هم حمایت‌های خوبی از برنامه‌های من به عمل آورد و خوشحالم که مقابل کوبا برای دومین بار پیروز شدیم.

وی افزود: هنوز راه زیادی داریم تا به سطح ایده‌آل برسیم. طبق برنامه‌ریزی لیگ جهانی ما در گروه اول و دوم مسابقات امسال شرکت کردیم و از حضور در مسابقات سال آینده هم مطمئن هستیم. والیبال در ایران ورزش پویایی است. ایرانی‌ها لیگ خیلی خوبی در اختیار دارند و به نظرم پتانسیل حضور در بالاترین سطح والیبال جهان در ایران وجود دارد.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران درباره‌ی عملکرد فنی دو تیم نیز گفت: کوبا تیم جوانی را در این دوره از مسابقات در اختیار داشت. این نخستین چیزی است که می‌توانم درباره‌ی آنها بگویم. ما بازی اول با کوبا را آنالیز کردیم و نقاط ضعف آنها را شناختیم. به هر حال این تنها یک مسابقه بود. هدف اصلی من کسب تجربه بیشتر برای بازیکنانم بود و خوشحالم که این بازی را با موفقیت پشت سر گذاشتیم. فکر می‌کنم بازیکنانم درس‌های زیادی آموختند و همین برای من مهم است.

ولاسکو درباره‌ی بازی تیم ملی ایران مقابل آلمان نیز گفت: باید در ادامه‌ی راه با آلمان‌ها روبه‌رو شویم که تیم بسیار فیزیکی هستند. امیدوارم بازی خوبی مقابل آنها در تهران داشته باشیم و مرحله مقدماتی لیگ را هم خوب تمام کنیم. اگرچه سفر طولانی قبل از بازی با آلمان به ایران داریم اما این هم قسمتی از رقابت‌های لیگ جهانی است. لیگ جهانی یعنی همین. سفرهای طولانی و بازی با تیم‌های مختلف در گوشه و کنار جهان. من به بازیکنانم گفتم که این شرایط دشوار است اما باید خود را با این موضوع هماهنگ کنیم؛ زیرا خواسته‌ایم که در سطح اول والیبال جهان و لیگ جهانی شرکت داشته باشیم.

وی در پاسخ به پرسشی درباره‌ی عملکرد تیم کوبا نیز گفت: هر مسابقه شرایط متفاوتی دارد. کوبایی‌ها در سرویس اشتباه زیادی داشتند. نسبت به مسابقه‌ی اول هر دو تیم تغییرات زیادی در ترکیب خود انجام دادند. به هر حال این برای ما مهم است که تیم‌های ایران و کوبا از رویارویی مقابل خود چه چیزهایی یاد گرفته‌اند. شرایط بازی با آلمان‌ها هم فرق دارد و ما باید با شرایط متفاوت تیم‌ها تطبیق پیدا کنیم. هنوز راه زیادی داریم تا به سطح ایده‌آل برسیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها