jamejamonline
ورزشی فوتسال کد خبر: ۵۷۶۶۶۵   ۱۴ تير ۱۳۹۲  |  ۱۹:۵۸

پس از شکست مقابل ژاپن و کسب مدال نقره

مظفر: استحقاق طلا را داشتیم

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان ایران گفت: خیلی دلمان می‌خواست به مدال طلا برسیم و فکر می‌کنم بازیکنان استحقاق آن را داشتند.

مظفر: استحقاق طلا را داشتیم


شهرزاد مظفر پس از کسب عنوان نایب قهرمانی بازی‌های داخل سالن آسیا گفت: این اولین مدال فوتبال بانوان بود، خیلی دلمان می‌خواست طلا باشد و البته بازیکنان استحقاق آن را داشتند، اما در وقت اضافه و در ثانیه‌های پایانی گل خوردیم که نتیجه می‌توانست برعکس باشد. جذابیت ورزش همین است یک روز ما استفاده می‌کنیم یک روز حریف.

وی ادامه داد: بازیکنانم بازنده سرافراز بودند، این نتیجه را باخت به حساب نمی‌آورم، تیم ما یک تیم نمونه بود که در طول مربیگری‌ام چنین تیمی ندیده بودم.

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان درباره استرس بازیکنان و اینکه آیا لازم نبود وقت استراحت بگیرید، به فارس گفت: ما نیمه دوم تایم گرفتیم، اما چون بازی یک به یک بود، باید به شرایط بازی هم فکر می‌کردیم، لحظات حساسی بود و اگر از فرصت‌ها استفاده می‌کردیم موفق می‌شدیم، شاید ژاپن به دلیل تجربه‌اش برد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها