jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۷۵۳۸۳   ۰۹ تير ۱۳۹۲  |  ۲۱:۱۵

مقام‌های داخلی آمریکا اعلام کردند: در پی صاعقه و رعد و برق در ایالت ایندیانا سه کودک که در یک اردوگاه تابستانی بودند، مجروح شدند.

پلیس محلی ایالت ایندیانا اعلام کرد: روز گذشته برخورد صاعقه با محل اقامت تعدادی کودک در یک اردوگاه تابستانی گزارش شد که به دنبال آن سه کودک مجروح شدند که حال یکی از آنها وخیم است.

این روزها تغییرات آب و هوایی از جمله موج شدید گرما، وزش تندباد، بارندگی شدید و جاری شدن سیل در مناطق مختلف آمریکا، زندگی مردم را مختل و آسایش آنان را سلب کرده است./ ایسنا

مسمومیت 450 کارگر در بنگلادش

450 کارگر یکی از کارگاه‌های تولید پوشاک نزدیک پایتخت بنگلادش دیروزبر اثر نوشیدن آب آلوده در محیط کار مسموم شدند. این دومین بار در روزهای اخیر است که چنین حادثه‌ای در این کارگاه روی می‌دهد.

بدرالعالم از مقامات پلیس این کشور گفت: این کارگران که بیشتر آنها را زنان تشکیل می‌دهند بعد از خوردن آب در محیط کار دچار درد در ناحیه شکم و استفراغ شدند. در پی این حادثه کارگران این کارخانه که در شهرک صنعتی آشولیا قرار دارد در بیمارستان بستری شده‌اند.

پلیس نمونه‌هایی از آب مصرف شده را به آزمایشگاه فرستاده است و تا زمان تعیین نتیجه، صاحبان کارگاه این محل را تعطیل کرده‌اند. روز جمعه نیز 200 کارگر این کارگاه بعد از خوردن شام در محیط کار در بیمارستان بستری شدند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه از داکا، در هفته‌های اخیر بیش از هزار کارگر بخش پوشاک در کارگاه‌های مختلف در سراسر بنگلادش دچار بیماری شده‌اند.

دستگیری بازیگر مشهور هالیوود به جرم قاچاق مواد مخدر

بازیگر صاحب نام سینمای هالیوود که شاید همه او را به دلیل بازی در فیلم ترمیناتور می‌شناسند، از سوی پلیس لس‌آنجلس به اتهام قاچاق مواد مخدر دستگیر شد.

نیک استال یکی از چهره‌های شناخته شده سینمای هالیوود که بتازگی اخباری درباره مفقود شدن وی مخابره شده بود، توسط پلیس لس‌آنجلس به جرم قاچاق مواد مخدر دستگیر شده است./باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

درباره این که چه زمانی به قله پیک پنجم کرونا در کشورمان می‌رسیم و از چه زمانی به بعد سیر نزولی در ابتلاها و مرگ را تجربه می‌کنیم، افراد زیادی کنجکاوی می‌کنند ولی واقعیت این است برای این سؤال پاسخ روشنی وجود ندارد چون این موضوع قابل پیش‌بینی نیست و تا اتفاقات روی ندهد و وضعیت روز به روز را با گذشته مقایسه نکنیم، نمی‌توانیم بگوییم آیا به قله موج پنجم رسیده‌ایم یا نه.

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

آنچه امروز تحت عنوان توسعه یا توسعه پایدار در جهان‌ می‌شناسیم، فرآیندی است که به‌ دنبال‌ آن منابع قدرت، ثروت، آموزش و بهداشت، به‌ صورت یکسان در مناطق جغرافیایی یک کشور در دسترس همه طبقات قرار گیرد.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر