jamejamonline
سیاسی کد خبر: ۵۷۰۸۲۶   ۲۴ خرداد ۱۳۹۲  |  ۱۰:۰۴

اعضای تیم وزنه برداری معلولین جمهوری اسلامی ایران با حضور در حسینیه ارشاد رأی خود را به صندوق ریختند.

حضور  تیم وزنه برداری معلولین در حسینیه ارشاد

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین اعضای این تیم 16 نفره که با لباس های زرد رنگ در حسینیه ارشاد حضور پیدا کردند هدف خود را حمایت از مردم و کشور و نشان دادن قدرت و قوت ایرانیان در جهان عنوان کردند.

یکی از اعضای این تیم به نام علی صیفی که 15 سال سن داشت در پاسخ به سوال خبرنگار ما که تو با داشتن 15 سال سن واجد شرایط رای دادن نیستی، گفت: من فقط برای حمایت از کشور و نشان دادن قدرت ایران در جهان به صندوق اخذ رأی آمدم.

رأی دادن آزاد است

«موبد یار اردشیر مانک کیان» از جامعه زرتشتیان ایران نیز بعد از دادن رأی در مورد وظیفه هر ایرانی جهت انتخاب رئیس جمهور کشور، گفت: ملت هر کشوری در مقابل دولت وظیفه و تکلیفی دارد.

وی افزود: قدرت دولت توسط ملت به او واگذار می‌شود و دولت ها وظیفه دارند کشور را به سمت عمران و آبادانی و پیشرفت سوق دهند.

هموطن زرتشتی درخصوص انتخاب فرد مورد نظر نیز گفت: رای دادن آزاد است اما جامعه زرتشتیان سعی کرده با توجه به مناظره‌ها و شناختی که از قبل در مورد برخی از نامزدها داشته فرد اصلح را انتخاب کنند.

وی در مورد انتظار ملت ایران از رئیس جمهور آینده نیز گفت: آرامش، همبستگی و دوستی و توجه به پایه‌های اقتصاد و فرهنگ جامعه و اخلاق، سعادت ملت ایران را فراهم می‌کند.

حضور دو جانباز ارتش در حوزه رأی گیری

اکبر نیری (54 ساله) و بهروز تولابی (70 ساله) دو جانباز ارتش جمهوری اسلامی بودند که با حضور در حسینیه ارشاد رأی خود را به صندوق ریختند.

این دو جانباز دفاع مقدس هدف خود به عنوان دو رزمنده قدیمی را حفظ ارزش ها و پاسداری از خون شهدا دانستند.

این دو جانباز با قدردانی از رسانه ها تاکید کردند که فرد مورد نظر خود را از طریق رسانه ملی و رسانه‌های مکتوب انتخاب کرده اند.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

بسیج و بیانیه گام دوم انقلاب

بسیج و بیانیه گام دوم انقلاب

بسیج یکی از مهم‌ترین مواریث امام و انقلاب ماست که توانسته در مقاطع مختلف خدمات گسترده‌ای به ایران عزیز داشته باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها