مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: دوست ندارم بازیکن تحمیلی باشم ولی نمی‌توانم این کم محلی و بی‌احترامی‌ها را تحمل کنم.
کد خبر: ۵۶۹۴۵۵
برهانی:جدایی‌ام از استقلال را باور نمی‌کنم


آرش برهانی در گفت‌وگو با  فارس در خصوص شایعاتی که پیرامون جدایی‌اش از تیم استقلال و اینکه این بازیکن در فهرست فروش آبی‌پوشان قرار گرفته است صحبت‌های زیر را انجام داد:

این روزها شایعات زیادی مبنی بر حضورت در فهرست مازاد استقلال به گوش می‌رسد درست است؟

کاملا درست است. 10 روز پیش معاون باشگاه استقلال با من تماس گرفت و گفت امسال شرایط جور دیگری است. اول با قلعه‌نویی صحبت کن تا بعد در مورد قراردادت حرف بزنیم.

 با قلعه‌نویی صحبت کردی؟

من خارج از کشور هستم و قلعه‌نویی هم همینطور. دو روز پیش با قلعه‌نویی تماس گرفتم و در حالی که دو دقیقه با هم صحبت کردیم شارژ موبایلم تمام شد و نتوانستم با او بیشتر صحبت کنم. دیروز شارژ اعتباری خریدم و با ایشان تماس گرفتم اما موبایلشان روی پیغام گیر بود و نتوانستم در دو باری که با قلعه‌نویی تماس گرفته بودم صحبت کنم.

 حالا تکلیف چیست؟

نمی‌دانم. امروز که با شما صحبت می‌کنم هیچ تصمیمی نگرفتم و تا روز چهارشنبه‌ وضعیتم مشخص می‌شود اما یک سری از آقایان چون فهمیده‌اند من استقلال را دوست دارم برای بعضی‌ها سوءتفاهم به وجود آورده‌اند که به خاطر این اخلاق من هر رفتاری که دلشان می‌خواهد با من انجام دهند. روی صحبتم شفاف با هواداران استقلال است، شاید باور نکنید اما در این 6 سالی که در استقلال بودم هنگامی که برای تمدید قرارداد به باشگاه می‌رفتم کلا در مجموع این سالها نیم ساعت هم کارم بیشتر طول نکشیده و به قولی مسئولان استقلال برای تمدید قرارداد با من کار سختی نداشتند اما نمی‌دانستم این دوست داشتن زیاد استقلال، باعث می‌شود عده‌ای از من سوءاستفاده کنند و باعث جدایی من می شود.

یعنی رفتنت قطعی است؟

من دوست ندارم بازیکن تحمیلی باشم. به قولی یک روز زندگی باعزت بهتر از یک عمر زندگی با ذلت است. در این چند سال هم از لحاظ مالی و مسائل دیگر خیلی اذیت شدم. تنها چیزی که دوست نداشتم اتفاق بیفتد ناراحتی هواداران بود چون آنها بزرگترین لطف را به من داشته‌اند و در واقع تنها دلخوشی من در این سالها آنها بوده‌اند. من تا همین الان هیچ تصمیمی نگرفتم اما سه هفته است که کوچکترین حرفی با من نزدند و آن یک تماس هم به شکلی که توضیح دادم بود.

 

 با فتح‌الله‌زاده صحبت نکردی؟

اصلا. فقط یک بار مصاحبه‌ای از او دیدم که گفته برهانی در لیست مازاد نیست.

 اما دیروز گفته شد با فتح‌الله‌زاده تلفنی صحبت کردی و در این تیم ماندنی شدی؟

اصلا اینگونه نیست. من اصلا با آقای فتح‌الله‌زاده صحبت نکردم و همانطور که گفتم هیچ کس از باشگاه به جز معاون با من تماس نگرفته است.

 اما فتح‌الله‌زاده که حالا استعفا داده؟

بله شنیدم. ولی من هم خصوصیات اخلاقی خودم را دارم. نمی‌توانم این همه بی‌احترامی و کم‌محلی را ببینم و آنها را تحمل کنم. هر سال 50 درصد تیم می‌رفتند اما من برای تمدید قرارداد هیچ شرط و شروطی نمی‌گذاشتم. همین دو سال پیش نظری جویباری شاهد است که مذاکره من برای تمدید قرارداد پنج دقیقه هم طول نکشید در حالی که تیم آن زمان مهاجم دیگری هم جذب نکرده بود. من شرایط استقلال را درک می‌کردم اما نمی‌دانم چرا چنین رفتارهایی با من شد. حتی سالی که پرسپولیس من را می‌خواست عقد قراردادم با استقلال 10 دقیقه بیشتر زمان نبرد.

 اهل بازار‌گرمی هم که  نبودی؟

تا به حال هیچ کس ندیده که من بگویم از استقلال می‌روم یا از فلان تیم پیشنهاد دارم چون اصلا فوتبالم را بدون استقلال تصور نمی‌کردم.

 پیغامت به هواداران چیست؟

اول صحبتم گفتم که همه حرفم با هواداران است. آنها بدانند من برای ماندن مشکلی ندارم و هر وقت به من گفتند تمدید کن تمایل خودم را نشان دادم اما ظاهرا برخی‌ها با بودن من مشکل دارند. اگر چنین رفتارهایی با خودشان هم صورت گیرد ناراحت می‌شوند. باز هم می‌گویم من دوست ندارم بازیکن تحمیلی باشم و باید من را بخواهند. مردم تنها حامی من در این چند سال بودند ولی باید یک سری چیزها را بدانند. باور کنید دوست ندارم دل یک هوادار از رفتن من از استقلال بشکند و یا  آنها ناراحت شوند.استقلال طرفداران میلیونی دارد و اگر بدانم یک نفر از ماندن من خوشحال می‌شود من از ته دل شاد می شوم اما خودم هم می دانم که آن‌ها تقصیری ندارند و رفتار مسئولان نارحت کننده است. امیدوارم هواداران من را حلال کنند.

تصمیم نداری با استقلالی‌ها باز هم صحبت کنی؟

قرار بود چهارشنبه از طریق یکی از نزدیکان فتح‌الله‌زاده او را ببینم. ببینید کار را به کجا رسانده‌اند و با آرش برهانی چه کار کرده‌اند که باید از طریق دوستان آقای فتح الله زاده و واسطه ها و با خواهش و تمنا مدیرعامل را ببینیم، حالا هم که فتح‌الله‌زاده استعفا داده است اما پنجشنبه تصمیم نهایی را می‌گیرم. معلوم نیست منتظر چه چیزی هستند. آیا منتظرند تا بازیکنانشان را بگیرند؟ یا قلعه‌نویی برگردد؟ من فقط منتظر بودم تا با استقلال تمدید کنم ولی یک تماس هم گرفته نشد. دروغ نمی‌گویم ولی تا چهارشنبه منتظر می‌مانم و اگر اتفاقی نیفتاد پنجشنبه تیم جدیدم را مشخص می‌کنم.

 حالا از کدام تیم‌ها پیشنهاد داری؟

در مورد پیشنهاداتم نمی‌خواهم حرفی بزنم چون اصلا اهل بازار‌گرمی نیستم، همه این حرفها رک و صریح با هواداران بود. پیشنهاد دارم اما چون خارج از کشور بودم به آن  ها فکر نکردم اما از طرف من این را بنویسید که باور نمی‌کنم روزی از استقلال جدا شوم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها