jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۵۶۳۲۱۵ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۲  |  ۲۱:۴۸

جمعی از شهروندان از بومهن: برق در شهر بومهن چند روزی است که با وزش باد در روز چند بار قطع می‌شود و در این زمینه اداره برق هیچ اقدامی انجام نمی‌دهد.

یک شهروند از اسلامشهر: مدرسه پسرانه‌ای که در شهرک سالور اسلامشهر قرار دارد در یک نوبت صبح پذیرای دانش‌آموزان دوره‌های پیش‌دبستانی تا پایان دوره راهنمایی است و همین امر مشکلاتی را برای بچه‌های کوچک‌تر بوجود آورده است. از مسئولان ذی‌ربط می‌خواهیم نسبت به دونوبته کردن این مدرسه اقدام کنند.

یک شهروند از سمنان: بیش از شش ماه است که پمپ گاز CNG شهرک گلستان سمنان از کار افتاده و رانندگان خودروهای دوگانه‌سوز را سرگردان کرده است. لطفا مسئولان رسیدگی کنند.

سمیعی از سمنان: چرا سازمان تعزیرات حکومتی در سمنان چندان فعال نیست و به وظایف خود که بازرسی و نظارت بر قیمت‌ کالاهاست عمل نمی‌کند؟

حسینی از کرج: متاسفانه شهرک دانشگاه واقع در کیلومتر 12جاده مخصوص کرج با وجود داشتن 15هزار نفر جمعیت از داشتن حداقل امکانات شهری همانند روشنایی معابر، یک حوزه انتظامی و خطوط اتوبوسرانی و تاکسی خطی محروم است. در ضمن سرقت خودرو ومنازل و زورگیری نیز در این شهرک فراوان است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر