jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۵۵۰۸۴۲   ۰۴ فروردين ۱۳۹۲  |  ۱۳:۳۰

پلیس تایلند اعلام کرد: تاکنون شمار پناهندگان میانماری که در اردوگاه‌های خود در شمال غرب تایلند، قربانی حریق شده‌اند به بیش از 60 تن رسیده است.

بیش از 60 کشته در حریق اردوگاه پناهندگان میانماری

 آتش سوزی روز جمعه در بوته‌زارهای اطراف محل اردوگاه‌های پناهندگان میانماری در تایلند، شمار زیادی کشته و زخمی برجای گذاشت.

به گفته مأموران پلیس تایلند،‌ تاکنون تعداد کشته شدگان این حادثه به بیش از 60 تن رسیده و دست کم 100 تن دیگر در این حادثه زخمی شده‌اند. حال برخی از مجروحان نیز وخیم اعلام شده است.

به گزارش شینهوا،‌ پلیس تایلند اعلام کرد: این آتش‌سوزی در اردوگاهی واقع در استان مرزی «مائد هونگ سان» رخ داد که حدود 3800 پناهنده میانماری از قبیله کارن را در خود جای داده است. افراد این قبیله از درگیری‌های داخلی میانمار به این اردوگاه پناه آورده‌اند.

آتش‌سوزی سه ساعت طول کشید و از آنجا که خانه‌های پناهندگان از چوب‌های بامبو و برگ‌های خشک درختان موز ساخته شده‌اند، شعله‌های سرکش حریق به سرعت سرتا سر اردوگاه را در برگرفت. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر