jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۴۸۲۸۷   ۱۹ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۹:۵۲

سینمای شش بعدی برج میلاد در حالی هفته آینده افتتاح می‌شود که شهروندان در ایام نوروز می‌توانند از موزه سکه، گالری هنری، گنبد آسمان و بسیاری دیگر از برنامه‌های فرهنگی این برج دیدن کنند و هنرمندان و نمایندگانی از ده کشور جهان هم مهمان این برج خواهند بود.

به گزارش جام‌جم، نشست رسانه‌ای فرزاد هوشیار پارسیان مدیرعامل برج میلاد همراه با تشریح برنامه‌های جشنواره فرهنگی هنری نوروز میلاد روز گذشته برگزار شد. هوشیار پارسیان در این نشست گفت: بیش از صد غرفه با برنامه‌های مختلف فرهنگی در ایام نوروز در برج میلاد طراحی و اجرا می‌شود.

او افزود: با توجه به نوسانات قیمت ارز و کاهش سفرهای خارجی، تورهای تهرانگردی با دو محور بافت تاریخی و تهرانگردی موزه‌ای برگزار می‌شود و ما در این خصوص آمادگی پذیرش 250 نفر را روزانه داریم.

مدیرعامل برج میلاد ادامه داد: در حوزه تورهای تهران‌گردی در بافت تاریخی، شهروندان را به منطقه 12 برده و از 30 نقطه تاریخی بازدید خواهند کرد. در این مسیر علاقه‌مندان از سه برج طغرل به صورت رایگان، برج آزادی با تخفیف و برج میلاد بازدید می‌کنند. در بخش بازدید موزه‌ای نیز از باغ‌موزه دفاع مقدس، باغ‌موزه قصر و دیگر باغ موزه‌های تهران بازدید می‌کنند. بر همین اساس صد دستگاه خودرو و اتوبوس‌ ویژه برای بازدیدکننده‌های برج میلاد در ایام نوروز پیش‌بینی شده است.

هوشیار پارسیان درباره فعالیت صد غرفه در برج میلاد هم گفت: چادرهای عشایر، سفره‌های هفت‌سین اقوام ایرانی، آیین‌های اقوام ایرانی، غذاها و تنقلات اقوام و عشایر ایرانی همراه با سوغات و صنایع دستی استان‌ها در این غرفه‌ها به‌نمایش درمی‌آید و عرضه می‌شود.

به گفته مدیرعامل برج میلاد تهران، نمایندگانی از ده کشور که آیین‌های نوروزی را در کشورشان برپا می‌کنند، در جشنواره برج میلاد حاضر خواهند بود.

مدیرعامل برج میلاد در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به این‌که چهار فیلم سینمایی هم در ایام نوروز در برج میلاد اکران خواهد شد، گفت: شهروندان در ایام نوروز می‌توانند از موزه سکه، گالری هنری، گنبد آسمان و سینمای شش بعدی که هفته آینده افتتاح می‌شود، بازدید کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

روس‌ها ششم دی‌ماه ۱۳۵۸ وارد افغانستان شدند و ۲۶ دی‌ماه ۱۳۶۷ خارج. طی ۹ سال بیش از یک میلیون نفر را کشتند. زیرساخت‌ها نابود شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر