jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۴۸۰۱۱   ۱۸ اسفند ۱۳۹۱  |  ۲۰:۵۶

رئیس اتحادیه کشوری آهن‌فروشان دلایل کاهش قیمت آهن را اعلام کرد و گفت اگر قیمت آهن به ارز مبادله‌ای حساب شود در هر کیلوگرم ۳۰۰ تومان دیگر هم ارزان‌تر خواهد شد.

محمد آزاد در گفت‌وگو با فارس درخصوص آخرین وضع قیمت‌ها در بازار آهن اظهار کرد: قیمت آهن تا هر کیلوگرم 2400 تومان بالا رفته بود، اما امروز این قیمت به هر کیلوگرم 1800 تومان رسیده است.وی در تشریح دلایل کاهش قیمت آهن گفت: قیمت آهن با قیمت دلار نوسان می‌کند بنابراین اگر دلار گران شود آهن هم گران می‌شود و اگر دلار کاهش قیمت داشته باشد، آهن هم ارزان می‌شود.

رئیس اتحادیه کشوری آهن‌فروشان درخصوص وضع فعلی بازار آهن گفت: اکنون بازار آهن در شرایط رکود قرار دارد و عرضه از تقاضا بیشتر است.وی درخصوص قیمت میلگرد گفت: میلگرد نمره ده به بالا هر کیلوگرم 1850 تومان و قیمت تیرآهن هر کیلوگرم 1900 تومان است.

رئیس اتحادیه کشوری آهن‌فروشان درباره قیمت ورق فولاد گفت: ورق فولاد از جمله موادی است که در صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد و کارخانجاتی نظیر لوله‌سازی و پروفیل‌سازی از آن استفاده می‌کنند.آزاد درباره کاهش قیمت ورق فولاد هم گفت: ورق فولاد تقریبا در هر کیلوگرم 150 تومان کاهش قیمت داشته است. رئیس اتحادیه کشوری آهن‌فروشان گفت: اگر نرخ دلار به حد ارز مبادله‌ای برسد قیمت آهن در هر کیلوگرم 300 تومان نیز ارزان‌تر می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر