jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۵۴۸۰۰۵   ۱۸ اسفند ۱۳۹۱  |  ۲۰:۵۱

با آرش برهانی بخاطر حرکت بچه گانه اش برخورد می‌کنم

قلعه‌نویی: دهاتی‌ام؛ گاد فادر و آپاچی دیگر چیست!

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: دهاتی ام ومن معنی واژه‌هایی مانند گاد فادر یا آپاچی را نمی‌دانم.

قلعه‌نویی: دهاتی‌ام؛ گاد فادر و آپاچی دیگر چیست!

 

امیر قلعه‌نویی پس از پیروزی یک بر صفر برابر تراکتورسازی در نشست خبری اظهار داشت: به مسئولان برگزاری مسابقه و سازمان لیگ، یگان ویژه، هیئت فوتبال تبریک می‌گویم. به سعید مظفری‌زاده هم بابت داوری خیلی خوبش تبریک می‌گویم. به خاطر داوری خوب. تبریک اصلی هم به دو تیم که فوتبال خیلی خوبی به نمایش گذاشتند. به خاطر اخراج یک بازیکن درگیرانه‌تر بازی کردیم و این بازی بالاتر از سطح لیگ بود.

قلعه‌نویی در مورد احیا شدن هاشم بیک‌زاده گفت: او بازیکنی است که استاندارد یک بازیکن بین‌المللی را دارد اما در ابتدای لیگ شرایطی درست کردند که از نظر روحی و فنی افت کرد و مجبور شدیم در خیلی بازی‌ها از او چشم پوشی کنیم. در سه بازی اخیر خوب شده و اگر اشتباه نکنم جز پرافتخارترین بازیکنان لیگ است، اگر چه در ابتدای فصل با او خوب رفتار نشد.

وی در مورد وضعیت خسرو حیدری گفت: 24 ساعت باید یخ درمانی کند و باید از کادر پزشکی استقلال تشکر کنم و امیدوارم به بازی با العین برسد. از هواداران هم باید تشکر کنم که 90 دقیقه ما را تشویق کردند و بازیکنان ما هم مردانه و شرافتمندانه 55 دقیقه جنگیدند و تراکتورسازی هم فوتبال روانی ارایه کرد و باید تبریک بگویم به آنها. هر دو تیم برنامه تاکتیکی داشتیم و اگر 10 نفره نمی‌شدیم بیشتر گل می‌زدیم و اشتباه بچگانه برهانی ما را 10 نفره شدیم.

 

قلعه‌نویی در مورد فحاشی هواداران استقلال به جواد کاظمیان گفت: من نشنیدم و جایی که شنیدیم گفتم این کار را نکنید. ما این موضوع را محکوم می‌کنیم و در این بازی سنگین گاهی اوقات احساسات غلبه می‌کند و اگر اتفاقی رخ داده از کسی که ناراحت است عذرخواهی کردیم.

 

وی در مورد اینکه مدرن بازی کردید، گفت: (باخنده) فوتبال سنتی مدرن بازی کردیم.

سرمربی استقلال در مورد اینکه چرا بازیکنان شما عصبی هستند گفت: باید آسیب شناسی کنیم که چرا اواخر لیگ این رفتارها انجام می‌شود. شاید بحث مالی باشد یا مسایل دیگر حتما باید آسیب شناسی کنیم و دو بازی که مساوی شد می ‌بردیم اکنون بالای جدول بودیم. با حاتمی این کار را کردم. یک بازی او را بازی ندادم و با آرش برهانی هم یا جریمه نقدی یا بازی ندادن با او برخورد می‌کنم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اخراج برهانی درست بود یا نه گفت: فاصله‌ام با صحنه زیاد. او شروع کننده نبود ولی کارش بچه‌گانه بود. کمک داور به داور گفت و داور او را اخراج کرد اما هر کاری بازیکن حریف کرده باشد من کار آرش را محکوم می‌کنم و از الان باید به فکر بازی با العین باشیم و بازی‌ها یکی به یکی در پیش است و همه مانند فینال است و اگر بخواهیم اسم قهرمانی بیاوریم فشار به تیم زیاد می‌شود تا الان از برد تراکتورسازی خوشحالیم اما از فردا به بازی با العین فکر می‌کنیم. روزی که جام را بالا ببریم نشان داده‌ایم که به هدف‌مان رسیده‌ایم.

 

قلعه نویی در مورد دفاع استقلال در نیمه دوم و شباهت این مسابقه به چلسی و بارسلونا ، جو رسانه‌ای علیه خود و اینکه هرجا هست ‌اسم مافیا هم به میان می آید، گفت: من یک مثال می‌زنم سال اولی که سرمربی استقلال شدم  2سال قبلش در اهواز بودم و در اهواز قهرمانی را از دست دادم و آن زمان فوتبال پاک برای ما بود و بعد کریم بوستانی را به تیم ملی آوردیم اگر می‌بردیم و کریم را می‌آوردیم چه می‌شد؟ آنجا که این کارها را می‌کنیم خوب هستیم. خوشحالم که برخی آدم‌ها از من اینطور حرف می زنند، چون یقین دارم که راه را درست می‌رویم. تاریخ معلم همیشه زنده است و اگر  این حرف‌ها را نزنند چه می‌خواهند بگویند. امروز 10 نفره شدیم. چه مافیایی؟ دو سردار این حرف‌ها را زدند و یک سایت این حر‌ف‌ها را نوشت، اگر تحمل داشتم مافیا نبودم؟ قلم همیشه باید به حق باشد و خوشحالم که راهم را درست می‌روم. در آینده مشخص می‌شود چه کسانی مافیایی هستند و الان هم نمی‌دانم دستیارانم چقدر پول گرفته‌اند و در این کشور صادق کار کردن هزینه دارد و خوشحالم که آخرتم را برای این فوتبال نگذاشته‌ام. چطور تراکتورسازی با کمترین هزینه به گفته جعفری که 6 میلیارد بود که اگر طلبم را می‌داد 8 میلیارد این تیم چطور آسیایی شده است؟!

 

به گزارش فارس ، وی افزود : ما پارسال در پادگان تمرین کردیم و 5 ماه پول نگرفتیم. اگر بازیکن می‌گرفتم مافیا نبودم. خوشحالم که مافیای خوب هستم. یک مربی تیم ملی به من گفت گادفادر(پدرخوانده) و یا آپاچی، اما من دهاتی‌ام این مسایل را متوجه نمی‌شوم. تمام سیستم من 4-4-2 لوزی است اما برخی مواقع از ساموئل می‌خواهم که با جواد نکونام باشد. من با دو هافبک دفاعی بازی نمی‌کنم. نکونام یکی از بهترین‌ها بود و جباری هم همیشه رو به جلو بازی می‌کند اما چون 10 نفره شدیم لایه دفاعی 4-4-1 بازی کردیم. در سپاهان 4-3-3 بازی کردیم اگر در ترکیب خودم جباری باشد 4-4-2 بازی می‌کنم امروز 10 نفره شدیم و تغییرات دادیم بازهم فیلم را می بینم و شاید در سیستم اشتباه کردم. من سنتی‌ام زیاد نباید حرف بزنم. یک سیستم پایه داریم یک سیستم دفاع و حمله برای حمله و دفاع تغییرات خودش را داریم.

 

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر