jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۵۴۷۹۷۱   ۱۸ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۸:۴۵

معاون وزیر نفت با اعلام این که هنوز دستوری مبنی بر پرداخت سهمیه بنزین نوروزی اعلام نشده است از جبران کمبود بنزین سوپر در برخی جایگاه‌های سوخت کشور با بنزین یورو4 خبر داد.

جبران کمبود بنزین سوپر با بنزین یورو 4

علیرضا ضیغمی ، در مورد اختصاص سهمیه بنزین نوروز سال 92 گفت: تا کنون دستوری مبنی بر پرداخت سهمیه سوخت نوروزی از سوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها به شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌ای نفتی ایران اعلام نشده است.

البته معاون وزیر نفت با اشاره به این که در حال حاضر مصرف روزانه بنزین به 65 میلیون لیتر در روز رسیده است، تصریح کرد که باتوجه به مصرف بالای بنزین کشور در روزهای پایانی سال دیگر نیاز به سهمیه نوروزی نیست.(ایسنا)

برچسب ها: بنزین
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان احتکار مسکن؟

پایان احتکار مسکن؟

نخستین مصوبه مجلس یازدهم که به‌طور مستقیم به مطالبات مردم اختصاص داشت، مربوط به مالیات بر خانه‌ های خالی (احتکار مسکن) و اصلاح قانون مالیات‌ ها در این زمینه بود.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر