jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۴۷۶۳۱   ۱۶ اسفند ۱۳۹۱  |  ۲۱:۱۱

فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا از دستگیری باند خانوادگی سرقت کارت‌های عابربانک خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سرهنگ آدینه‌وند گفت: رسیدگی به این پرونده چندی پیش با شکایت خانم‌هایی علیه چند زن و مرد به اتهام سرقت کارت‌های اعتباری بانکی‌شان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

در تحقیق از این افراد معلوم شد، آنها هنگام برداشت پول از حساب‌هایشان از دستگاه خودپرداز دچار مشکل شده بودند که سارقان به آنها نزدیک می‌شوند و با ادعای این‌که می‌توانند مشکل آنها را حل کنند، کارت‌های اعتباری را از آنها گرفته و دقایقی بعد به بهانه این که دستگاه خراب است، کارت‌هایشان را با کارت‌های سوخته عوض کرده و متواری می‌شدند. سپس پول موجود در حساب مالباخته‌ها را برداشت می‌کردند.وی افزود: پس از شکایت‌های مردمی و تحقیق در این زمینه، ماموران با سرنخ‌هایی که به دست آوردند، اعضای یک خانواده را که به این شیوه مقابل بانک‌ها سرقت می‌کردند، شناسایی کردند.

رئیس پلیس پیشوا تصریح کرد: با جمع‌بندی اطلاعات، ماموران در مرحله بعدی مخفیگاه اعضای این باند را شناسایی و با دستور قضایی، آنها را دستگیر کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر