پایان قدرت نمایی در خیابان‌های اصفهان

شرورهای قداره به دست دستگیر شدند

مردی که با فریب دختران جوان، آنها را به باغی در امین‌آباد منتقل و با همدستی سه نفر از دوستانش پول و طلایشان را سرقت می‌کرد، همراه همدستانش دستگیر شد.
کد خبر: ۵۴۳۳۷۶
دختر جوان در دام شرورهای باغ وحشت

متهمان در یکی از دزدی‌هایشان قصد آزار و اذیت دختر جوان را داشته‌اند که با حضور بموقع همسایه‌ها، در اجرای نیت پلیدشان ناکام مانده‌اند.

به گزارش جام‌جم، اوایل بهمن امسال دختر جوانی با حضور در پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران در شهرری علیه چهار مرد جوان به اتهام آدم‌ربایی و سرقت اموالش شکایت کرد.

شاکی گفت: در یکی از بوستان‌های شهر با جوانی آشنا و دوست شدم. در ادامه به یکدیگر علاقه‌مند شدیم و مرد جوان درصدد ازدواج با من بود تا این که روز حادثه از من خواست برای دیدن خانواده‌اش به باغ خانوادگی‌شان در حومه شهر برویم. ابتدا خواسته‌اش را نپذیرفتم تا سرانجام در پی اصرارهایش، با او همراه شدم.

شاکی اضافه کرد: او مرا به باغی در امین‌آباد برد، اما هر چه منتظر ماندیم از خانواده‌اش خبری نشد. ترسیدم و خواستم آن محل را ترک کنم که او مانع خروجم شد. در این هنگام سه مرد که از دوستان مرد جوان بودند، وارد باغ شده و به او پیوستند.

ناکامی متهمان در آزار و اذیت دختر جوان

وی یادآور شد: آنها با تهدید چاقو پول، گوشی تلفن همراه و طلاهایم را که پنج میلیون تومان ارزش داشت، سرقت کردند. این چهار جوان قصد داشتند مرا با انتقال به اتاقک باغ، مورد آزار و اذیت قرار دهند که با داد و فریادهایم چند مرد کشاورز که در آن نزدیکی مزرعه داشتند، متوجه ماجرا شده و با آمدن مقابل در باغ، می‌خواستند وارد آنجا شوند که مردان شرور از ترسشان مرا از در پشتی باغ خارج کردند.

شاکی گفت: دو نفر از متهمان فرار کردند و مرد فریبکار و همدست دیگرش مرا کتک زده و با موتورسیکلت به یکی از محله‌های جنوبی شهر منتقل و همان‌جا رهایم کردند و متواری شدند.

ردپای چهار شرور در دزدی دیگر

کارآگاهان پلیس با اطلاعات به دست آمده از شاکی و چهره‌نگاری رایانه‌ای از متهمان فراری، جستجو برای یافتن آنها را آغاز کردند تا این که دختر جوان دیگری با حضور در مرکز پلیس، شکایت مشابهی ارائه و برای دستگیری چهار سارق شرور درخواست کمک کرد.

در تحقیق از او معلوم شد وی نیز مانند شاکی دیگر در پی دوستی خیابانی در دام اعضای یک باند گرفتار شده و پول و طلاهایش را از دست داده و از سوی متهمان شرور تهدید به مرگ شده است.

در ادامه مشخص شد تصاویر رایانه‌ای به دست آمده از متهمان فراری، با همان چهار مردی که پلیس در تعقیبشان است، مطابقت دارد.

با اطلاعات به دست آمده، جستجوی گسترده پلیس برای دستگیری اعضای این باند ادامه یافت تا این‌که چند روز پیش ماموران موفق شدند مخفیگاه متهمان را در جنوب شهرری شناسایی و در عملیات جداگانه هر چهار نفرشان را دستگیر کنند.

اعتراف متهمان

سرهنگ رستمی، رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران در شهرری در این باره گفت: با انتقال متهمان به مرکز پلیس و تحقیق از آنها معلوم شد یکی از مهره‌های کلیدی باند به نام امیرحسین بیست‌ویک ساله با خودروی پراید یکی از همدستان باند در محله‌های شهرری دختران جوان را شناسایی و به عنوان مسافر سوار خودرو می‌کرده یا در بوستان‌های شهر با آنها ارتباط دوستی برقرار و در دام خود گرفتار می‌کرده است.

وی افزود: این متهم با ابراز علاقه به دختران جوان، آنها را فریب می‌داده و با انتقال به باغی در امین‌آباد، همراه همدستانش، آنها را با چاقو تهدید و پس از کتک زدن، پول، طلا و گوشی تلفن همراهشان را سرقت و در محله دیگری رهایشان می‌کردند. در جریان یکی از دزدی‌ها نیز قصد آزار و اذیت دختری را داشتند که با هوشیاری بموقع همسایه‌ها، دختر نجات یافته بود.

بنابر این گزارش، متهمان با قرار قانونی بازداشت شدند. تحقیقات تکمیلی برای رازگشایی از دیگر جرایم متهمان و کشف اموال به سرقت رفته از شاکیان ادامه دارد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱۷
م
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۵
۰
۰
باید اعدام شوند تادرس عبرتی شود برای امسال انها
m
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۵
۰
۰
فقط اعدام...
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۵
۰
۰
امنیت یعنی این
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۵
۰
۰
مشكل های این چنینی فقط به فقر برمیگردد
امید
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۵
۰
۰
حق این دختر كه نترسیده ورفته همینه یكی نیست بگه چرا رفتی بااین همه اتفاقهای كه میوفته
ر
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۵
۰
۰
این دخترا هم بیخود كردن كه فوری همراه میشن
شهروند
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۵
۰
۰
سلام خسته نباشید مااز قوه قضاییه درخواست داریم كه با این جور افراد برخورد جدی داشته باشند لطفا دست شان قطع بكنند تا درس عبرتی بشه برای بقیه افراد تا همه مردم انهارا بشناسند
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۵
۰
۰
فقط اعدام اعدام شوند
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۵
۰
۰
فقط باید اعدام شوند.
مهرداد
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۵
۰
۰
این افرادی كه دست به اینگونه اقدامات زده اند هیچ نسبتی با من ندارند . اما نكته كلیدی و حائز اهمیت اینست كه آیا همه چیز در جامعه درست شده مثل بازار كار - امكانات برای ازدواج - كم شدن فاصله فقرا با اغنیا و ..... اگر اینها محقق شده حكمشان به جای یكبار اعدام هزاران بار اعدام است .
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۵
۰
۰
این هشداری است به دختران كه فریب نخورند
شهروند
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۵
۰
۰
خسته نباشید
محب
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۵
۰
۰
اگر برن زندان اونارو تپل تر می كنند و صد هنر و هنرمند تر در جامعه می فرستند. زندانهای ایران برای این گونه افراد شده هتل شش ستاره ! اعدام آخرین راه برای این گونه افراد است یا كه باید از آنها باید فیلم گرفته شود و بعد تو اینترنت همه ببینند
داود
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۹ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۶
۰
۰
اصلا مهلت ندهید نفس بكشند فقط تیر خلاص!
جمشید
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۴ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۶
۰
۰
هر كدام را در یكی از بوستان های شهراعدام كنید
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۶
۰
۰
به نظرم هرچی به سر دختره اومده حقش بود . تا عبرتی بشه برای دیگر دختران ساده لوح كه با ابراز علاقه یكی بدتر از خودش همینجوری سرشون پایین می اندازند راه می افتند. شنیدی میگن سلام گرگ بی طمع نیست . حكایت اینجاست اگه پسره آدم حسابی باشه كه دنبال تو راه نمی افته هر دو طرف علف هرز جامعه اند نباید غصه این افراد راخورد.
نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۶
۰
۰
اولا این گونه افراد باید درشهر گردانده و سپس اعدام شوند تا درس عبرتی باشد برای دیگر اشرار تا هیچ كسی جرات تعرض به مال وناموس دیگران نداشته باشد . ثانیا خانم ها هم نباید به هر ماشینی سوار شوند و یا هر كسی از راه رسید و اظهار علاقه كرد فورا دوست نشوند.

نیازمندی ها