jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۳۹۵۱۶   ۲۲ بهمن ۱۳۹۱  |  ۱۷:۱۹

مزد زحماتمان را در زمین می گیریم

ماجدی: خوروش! در مورد استقلال حرف نزن!

اظهارات اخیر خوروش در مورد استقلال باعث شده است تا سرپرست استقلال به آن واکنش نشان بدهد و او را متهم به دخالت در کارهای اجرایی استقلال کند.

ماجدی: خوروش! در مورد استقلال حرف نزن!


سرپرست تیم فوتبال استقلال در این باره  گفت: از خوروش می‌خواهم در مورد تیم خودش صحبت کند و دیگر پیرامون استقلال حرفی نزند.
ماجدی در ادامه صحبت‌هایش تأکید کرد: متأسفانه چند وقتی است هجمه روی استقلال به راه افتاده تا جایی که مصاحبه‌ای را از سرپرست تیم سپاهان خواندم اما باید خطاب به ایشان بگویم که آقای خوروش خوشحال باش که ما مزد زحماتمان را در زمین بازی می‌گیریم و با اینکه پنالتی‌هایمان را نمی‌گیرند برنده از زمین خارج می‌شویم.
وی افزود: آقای خوروش شما هم سعی کنید در زمین بازی نتیجه بگیرید و درست است که مردانگی و پهلوانی کمرنگ شده ولی از بین نرفته و ما به این مسائل پایبند هستیم.
سرپرست استقلال در پایان به فارس گفت: از آقای خوروش می‌خواهم که در خصوص سپاهان صحبت کند و دیگر در مورد استقلال حرفی نزند.
وی در خصوص اینکه باشگاه استقلال فیلم بازی با راه‌آهن را به کمیته داوران فرستاده است، گفت: روی صحنه‌ای که ایمان موسوی توسط مدافع حریف سرنگون شد اعتراض داریم و به همین خاطر فیلم بازی را به کمیته داوران بردم تا در این خصوص نظر خود را اعلام کنند.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر