jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۵۰۱۹۸۰   ۲۶ شهريور ۱۳۹۱  |  ۱۶:۵۸

با کمک تکنسین های فوریت های پزشکی، مادر بارداری در داخل آمبولانس موفق به انجام زایمان طبیعی شد و نوزاد خود را با سلامت کامل بدنیا آورد.

به گزارش روز یکشنبه جام جم آنلاین از وزارت بهداشت، رییس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان مرکزی گفت: در ساعات اولیه شب در تماسی با اتاق فرمان فوریت های پزشکی 115 اعلام شد که زن باردار 19 ساله ای که روزهای پایانی ماه نهم بارداری خود را سپری می کند در منزل خود دچار درد در ناحیه شکم شده است و نیاز شدید به امداد رسانی دارد. پس از اعلام این گزارش اکیپ پایگاه منطقه دو شهری اراک بر بالین بیمار حاضر شدند.

دکتر قنبر فراهانی افزود: با انجام اقدامات اولیه و تخصصی، بیمار توسط امدادگران به آمبولانس حمل و به طرف بیمارستان منتقل شد که امدادگران در بین راه و قبل از رسیدن به بیمارستان مجبور به انجام زایمان این خانم باردار در داخل آمبولانس شدند.

بر اساس این گزارش، این مادر جوان که در اولین بارداری خود صاحب یک نوزاد دختر شده بود همراه با نوزادش با شرایطی مطلوب توسط آمبولانس به بیمارستان تخصصی زنان و زایمان آیت الله طالقانی اراک منتقل شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها