jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۴۹۰۹۴۰   ۰۷ مرداد ۱۳۹۱  |  ۱۵:۲۷

فرمانده انتظامی کرمان خبر داد

کشف محموله بزرگ موادمخدر در منوجان

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: با عزم جدی پلیس استان کرمان در مبارزه با سوداگران مرگ بیش از یک هزار و 430 کیلوگرم تریاک طی انجام عملیاتی توسط پلیس منوجان کشف شد.

 به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان کرمان، سردار حسین چناریان اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان منوجان در جنوب استان کرمان با انجام یک‌سری اقدامات اطلاعاتی و پلیسی از انتقال محموله بزرگ مواد مخدر از شرق کشور و مسیر استان کرمان به سمت هرمزگان مطلع شدند.

وی افزود: مأموران انتظامی شهرستان منوجان مسیرهای تردد کاروان مواد مخدر را تحت کنترل قرار دادند.

چناریان تصریح کرد: در نهایت در محور قلعه‌گنج - منوجان یک دستگاه خودروی وانت وارد ایستگاه پلیس شد.

وی ابراز داشت: قاچاقچیان مسلح به محض ورود به ایستگاه پلیس با تیراندازی و افزودن بر سرعت خودرو قصد فرار از دست مأموران را داشتند که طی یک عملیات منسجم خودروی آنان متوقف شد.

چناریان عنوان کرد: در این عملیات موفقت‌آمیز مأموران انتظامی در بازرسی خودروی توقیف شده، بیش از یک‌هزار و 432 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: پلیس استان کرمان با تلاش شبانه‌روزی در حال مبارزه با سوداگران مرگ بوده و در راه آرامش و امنیت مردم از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

وی اذعان داشت: ما راه 700 شهید انتظامی استان کرمان و هدف والای آنان را که همان امنیت مردم است با جدیت هر چه تمام دنبال کرده و فضا را برای افراد سودجو و قاچاقچیان مواد مخدر ناامن می‌کنیم. (فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر