jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۸۸۴۸۲   ۲۶ تير ۱۳۹۱  |  ۰۰:۰۲

سریال 30 قسمتی «گنجشک‌ها در برف» به کارگردانی ایوب آقاخانی در ماه رمضان روانه آنتن شبکه تهران می‌شود. این سریال فضایی ماورایی دارد و درباره خانواده‌ای است که درگیر بحران به اغما رفتن یکی از اعضای خانواده به نام بدرالزمان می‌شوند. همسایگان در چالش با این شرایط قرار می‌گیرند. دختری در خانواده حس می‌کند رابطه‌ای ماورایی با بدرالزمان به اغما رفته، پیدا کرده است.

او در پاسخ به این سوال که آیا می‌توانیم این سریال را یک کار معناگرا و ماورایی بدانیم، گفت: نه این کار معناگرا نیست. در این سریال آنقدر که مناسبات آدم‌ها مهم است خود شخصیت به اغما رفته و شرایطش مهم نیست. سعی کرده‌ایم که روابط ملموس و قابل باوری داشته باشیم و به همین خاطر فکر می‌کنم مناسب‌‌تر باشد که این کار را در گونه اجتماعی بگنجانیم.

او استقبال شنوندگان از این سریال رادیویی را خوب پیش‌بینی کرد و گفت:‌ در چند سال گذشته دیده‌ام توقع تهیه‌کننده در زمینه جذب مخاطب برآورده شده است. خیلی از افراد در ساعات بعد از افطار امکان نشستن مقابل تلویزیون را ندارند و رادیو برایشان رسانه مساعدتری است. ضمن این که خیلی‌ها با گوشی‌های تلفن همراه و رسانه‌های ساده‌تر دیگر از برنامه‌های رادیو استفاده می‌کنند. به همین خاطر نمی‌توان گفت همه مردم جذب سریال‌های تلویزیونی می‌شوند. عده‌ای هستند که با تلویزیون رفاقتی ندارند و بیشتر شنونده برنامه‌های رادیو هستند.

به گفته آقاخانی ، ضبط سریال «گنجشک‌ها در برف» از نیمه گذشته است و تا هفته آینده ضبطش تمام می‌شود. پریسا مقتدی، زهره مجابی، کرامت رودساز، نگین خواجه نصیر، شهین نجف‌زاده و بهرام ابراهیمی از جمله بازیگران این نمایش رادیویی 30 قسمتی هستند.

نگارش نمایشنامه «گنجشک‌ها در برف» را مرضیه ازگلی به عهده داشته و سردبیری آن را ندا هنگامی انجام داده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

خبر کوتاه بود: «سیزدهمین رئیس‌ جمهور ایران انتخاب شد». به بهانه این خبر می‌خواهم به چند نکته اشاره کنم که چگونه می‌توان این انتخاب را تبدیل به یک فرصت کرد تا مردم رنگ آرامش را بیشتر ببینند.

دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر