jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۴۸۷۹۷۰   ۲۷ تير ۱۳۹۱  |  ۱۱:۱۵

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آینده نگری و برنامه ­ریزی امروز سپاه، لازمه پیشتازی آن در ایفای نقش در همه عرصه­ ها از جمله سازندگی است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از سپاه نیوز؛ سردار سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری که در همایش جذب استعدادهای برتر در مجموعه قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) سخن می‌گفت، تأکید کرد: درخشش سال های آینده یک سازمان را تلاشهای امروز کارکنان آن رقم می زند و سازمانی می‌تواند کیفیت خود را همواره حفظ کند که با برخورداری از پویایی و بصیرت به تحولات اطراف خود آگاه باشد و بر این اساس، آینده نگری و نگاه به آینده و فکر کردن و برنامه ریزی از نیاز های اصلی یک سازمان است و پاسداری صحیح و آگاهانه از انقلاب اسلامی و کمک به تحقق اهداف پیش روی آن نیز در گرو توجه جدی به آینده ­نگری است.

سرلشکر جعفری ضمن تشریح شیوه های جدید عضویابی و گزینش سپاه در جمع فرماندهان و مدیران گروه‌های تخصصی و مدیران عامل شرکت‌ها و مؤسسات تابعه و نیز مسئولان نیروی انسانی و گزینش قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) تصریح کرد: یکی از اقدامات مؤثر و مفید که می­تواند آینده مطلوب و با کیفیت در همه عرصه های پاسداری از انقلاب را تأمین کند توجه به مقوله گزینش مطلوب است و به هر اندازه که امروز بیشتر به مسأله گزینش و عضویابی توجه کنیم آینده سپاه و نظام را بهتر تضمین کرده ایم.

وی با تأکید بر تقویت بنیه معنوی در بدنه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بدون تردید ایفای نقش پاسداری از انقلاب بدون تقویت بنیه معنوی و نزدیک­تر شدن به خدا و افزایش ایمان در ابعاد مختلف امکان­پذیر نیست؛ لذا باید رضایت خداوندی را در همه ابعاد کاری مد نظر داشته باشیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران در پایان تصریح کرد: کمک به تحقق اهداف والای انقلاب در حقیقت، توسعه دین اسلام در دنیاست و این باید در نگاه ما به وظیفه خطیر پاسداری از انقلاب اسلامی وجود داشته باشد. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
جلوه‌ اقتدار ملی

جلوه‌ اقتدار ملی

درباره انتخابات ریاست جمهوری 1400 و مشارکت مردم در آن باید چند نکته را مورد توجه قرار داد.

ایستگاه آخر مناظره

ایستگاه آخر مناظره

مناظره‌ های انتخاباتی ریاست‌جمهوری به بخش جدایی‌ناپذیر از رقابت‌ ها تبدیل شده‌است.

رشد جامعه از مسیر  رای  می‌گذرد

رشد جامعه از مسیر رای می‌گذرد

نظام جمهوری اسلامی از دو رکن اسلامیت و جمهوریت تشکیل‌شده و انتخابات نشان‌دهنده اعمال اراده مردم است بر همین اساس به هر میزانی که مردم حضور گسترده‌تری در انتخابات داشته باشند موجب افزایش قدرت و اقتدار ملی کشور خواهد شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر