jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۴۸۶۸۴۵   ۲۲ تير ۱۳۹۱  |  ۱۰:۰۳

سه تیم برتر رقابت‌های فوتبال دوازدهمین سالگرد انتشار روزنامه جام‌جم، طی مراسمی با حضور مدیرمسئول موسسه، جوایز خود را دریافت کردند.

در ابتدای این مراسم سیداکبر یعقوبی مدیر روابط عمومی موسسه جام‌جم و مسوول برگزاری رقابت‌های فوتبال، ضمن ارائه گزارشی از روند برگزاری بازی‌ها، به سابقه‌ای از ادوار گذشته رقابت‌های فوتبال در جام‌جم اشاره کرد.

پس از آن، بیژن مقدم، مدیرمسوول روزنامه جام‌جم با تقدیر از روند شکل‌گیری امور ورزش در موسسه گفت: توجه به برنامه‌های ورزشی، اولویت ما برای ایجاد شور و نشاط در میان همکاران است. البته فعالیت‌های ورزشی موسسه جام‌جم فقط مختص آقایان نیست و همانطور که در گذشته نیز شاهد برگزاری مسابقه‌هایی برای بانوان بودیم، در آینده نیز چنین برنامه‌هایی در دستورکار قرار خواهد گرفت.

در پایان نیز اعضای تیم‌های پاسارگارد، حراست و گسترنگار که در رقابت‌های فوتبال دوازدهمین سالگرد انتشار روزنامه جام‌جم عناوین اول تا سوم را به دست آوردند، جوایز و جام‌های خود را از بیژن مقدم، مدیر مسئول روزنامه جام‌جم دریافت کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر