jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۴۷۵۸۸   ۱۵ شهريور ۱۳۸۳  |  ۲۲:۴۴

مرد جوانی که 40 آمپول غیرمجاز را در کلاه خود مخفی کرده بود توسط ماموران معاونت مبارزه با مواد مخدر دستگیر شد.


13 مرداد ماه امسال ، ماموران مبارزه با مواد مخدر تهران ، هنگام گشتزنی در محله ناصرخسرو به جوان 28 ساله ای که در حال فروش دارو بود ظنین شدند و اقدام به بازرسی بدنی وی کردند. در بازرسی از این جوان ، ماموران 40 آمپول غیرمجاز ترک اعتیاد را که وی در کلاه خود پنهان کرده بود پیدا کردند که به دنبال اعترافات وی توانستند 65 آمپول دیگر را نیز در مخفیگاه وی کشف و ضبط نمایند. متهم در بازجویی به ماموران گفت : در حال مسافرکشی با موتور یک پاکستانی را سوار کردم که او به دلیل آن که پولی با خود نداشت به من پیشنهاد داد که آمپولها را فروخته و کرایه خود را بردارم اما پس از آن که مشاهده کرد ماموران مرا دستگیر کردند ، پا به فرار گذاشت . با ارجاع پرونده دادسرای جرایم پزشکی ، دارویی و مواد بهداشتی ، دادیار شعبه اول به بررسی پرونده پرداخت . دادیار شعبه اول دادسرای جرایم پزشکی ، دارویی و مواد بهداشتی ، پس از انجام بررسی های قانونی ، پرونده را برای صدور حکم به دادگاه انقلاب اسلامی ارجاع داد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر