jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۶۵۹۴۳ ۲۱ فروردين ۱۳۹۱  |  ۰۰:۰۸

معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی با صدور بخشنامه‌ای، خرید هرگونه کالای خارجی در این دانشگاه را ممنوع کرد.

در بخشنامه محمد خجسته خطاب به تمامی مناطق، واحدهای دانشگاهی و مراکز آموزشی وابسته به دانشگاه آمده است: با عنایت به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در‌پیام نوروزی سال 1391 و نامگذاری سال جاری به عنوان «سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی» و نظر به این‌که حمایت از کار کارگر ایرانی و سرمایه سرمایه‌دار ایرانی فقط با تقویت تولید ملی امکان‌پذیر است، مقتضی است عوامل اجرایی دانشگاه در خصوص فرمایشات مقام معظم رهبری و تحقق اهداف نظام و همچنین رونق داخلی از خرید کالاهای خارجی بویژه کالاهای خارجی که مشابه آن در داخل تولید می‌شود، اجتناب کرده و جهت خرید تمامی تجهیزات، لوازم و مصالح جزیی و عمده مورد نیاز (عمرانی، آموزشی، آزمایشگاهی، کارگاهی و غیره) از تولیدات داخلی استفاده و از مصرف تولیدات خارجی به‌جد پرهیز کنند.

بنابراین ضمن اعلام ممنوعیت خرید کالای خارجی دارای مشابه از تاریخ ارسال این بخشنامه، لازم است در صورت عدم وجود مشابه داخلی، خرید صرفا با اجازه کمیسیون معاملات سازمان مرکزی و از بین کالاهای دارای اسناد معتبر گمرکی صورت گیرد.مسوولیت اجرای این بخشنامه به عهده روسای مناطق و واحدهای دانشگاهی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

درست از زمانی که دو خواهر یا دو برادر دوقلوی همسان به دنیا می‌آیند از طرف پدر و مادر و دیگر افراد تناسباتی برایشان در نظر گرفته می‌شود؛ لباس‌های شبیه هم، هدیه‌های کاملا مشابه و برخوردهایی یکسان. در واقع به‌طور ناخودآگاه دو فرزند دوقلو با همدیگر بزرگ می‌شوند در صورتی که ممکن است از خیلی جهات تفاوت‌هایی با هم داشته باشند.

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

دی ماه، در فصل تاریخ انقلاب اسلامی به نمادهایی چون «قیام» و «مقاومت» مزین شده است که همواره باید با بازنمایی و یادآوری این شاخص‌ها به بازنمایی و بازنشرگفتمان انقلاب اسلامی پرداخت.

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر