jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۶۴۳۸۶   ۱۵ فروردين ۱۳۹۱  |  ۱۶:۳۹

معاون میراث فرهنگی کشور گفت: حمایت از کار و سرمایه ایرانی در اولویت برنامه‌های سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در سال 91 است.

به گزارش روز سه‌شنبه جام‌جم آنلاین به نقل از سازمان میراث فرهنگی، مسعود علویان صدر با بیان این مطلب اظهار داشت: با توجه به پیام مقام معظم رهبری و تاکید ایشان در ضرورت مجاهدت اقتصادی و حضور جهادگونه در عرصه‌های اقتصادی، محوریت فعالیت‌های معاونت میراث فرهنگی کشور بر اساس پیام نوروزی خواهد بود.

وی تصریح کرد: بهره‌گیری از مشارکت‌های مردمی در حفاظت و احیاء داشته‌های تاریخی و فرهنگی و همچنین استفاده از ظرفیت‌های موجود در زنده نگه داشتن حیات میراث فرهنگی از دیگر برنامه‌های ویژه این حوزه در سال جدید است.

این مقام مسوول ادامه داد: بدون حمایت از سرمایه‌های مردمی بازگشت به حیات امکان پذیر نخواهد بود و بر همین اساس در سال 91 با ارائه تسهیلات مناسب درصدد جلب و جذب این سرمایه‌ها اقدام خواهد شد.

علویان صدر افزود: بی‌تردید پیام نوروزی مقام معظم رهبری نیاز جامعه امروز کشور است و سازمان میراث فرهنگی تلاش خواهدکرد تا هر آنچه در توان دارد را در تحقق این ضرورت به کار گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حادثه حماسه‌ ساز

حادثه حماسه‌ ساز

واقعه سال ۶۰ آمل و حمله گروهک تروریستی اتحادیه کمونیست‌ها نقطه‌عطفی در تاریخ تحرکات مسلحانه عناصر ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران بود. بعد از پیروزی انقلاب‌اسلامی برخی مخالفان مشی مذهبی ساختار جدید سیاسی ایران، با توجه به نابه‌سامانی‌های موجود درصدد ایجاد آشوب برآمدند و تلاش کردند حداقل در برخی مناطق‌مرزی و حساس کشور قدرت عمل را به دست گیرند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر