jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۵۳۶۹۴ ۰۵ بهمن ۱۳۹۰  |  ۰۰:۱۰

هواپیمای مشهد ـ اصفهان پیش از پرواز در فرودگاه مشهد به گل نشست. مدیر روابط‌عمومی فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد گفت: پرواز 538 مشهد ـ اصفهان متعلق به شرکت آسمان شامگاه دوشنبه با بیش از 200 مسافر هنگامی که قصد داشت پس از 4 ساعت تاخیر پرواز کند، دچار حادثه شد.

جعفری افزود: در این حادثه هواپیما از باند خارج شد و در داخل برف و گل‌های اطراف باند فرو رفت.

با حضور ماموران آتش‌نشانی، مسافران از داخل هواپیما تخلیه و با پرواز جایگزین به اصفهان اعزام شدند.

ترک شیشه هواپیما

گزارش دیگری حاکی است ترک شیشه در هواپیمای مسافربری ایران‌ایر قشم به تهران موجب فرود اضطراری در بندرعباس شد.به گزارش باشگاه خبرنگاران، این حادثه نیز شامگاه دوشنبه رخ داد و هواپیمای مسافربری قشم به تهران را در بندرعباس مجبور به فرود اضطراری کرد.این پرواز مشکلی را برای خلبان و مسافران دربر نداشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر