jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۵۰۳۵۵   ۱۴ دی ۱۳۹۰  |  ۱۹:۰۰

بی‌بی‌سی ـ زن و شوهر انگلیسی که سفر طولانی با خودروی 55 ساله‌شان بدون هیچ حادثه‌ای پایان یافته بود، پس از بازگشت به کشور خود تصادف کردند.

خانم و آقای هاردمن در عرض 16 ماه حدود 60 هزار کیلومتر راه را با خودروی قدیمی خود که 90 هزار پوند قیمت دارد طی کرده و خاطرات خوبی ثبت کردند.

اما آنها که طی این سفر هرگز دچار سانحه نشده و خودروی آنها که 55 سال عمر داشت آسیبی ندیده بود، پس از بازگشت به لندن در پارکینگ یک مرکز خرید تصادف کرده و سفرشان را به تلخی به پایان رساندند.

این زوج 70 ساله که سفر طولانی‌شان از آمریکا آغاز شده و پس از عبور از آمریکای جنوبی به استرالیا و اروپا خاتمه یافته بود، ادعا می‌کنند با وجود خطرات فراوان در راه و حتی بارگیری خودروشان در کشتی‌های باری، کوچک‌ترین آسیبی به آنها وارد نشد تا این‌که یک تصادف کوچک همه چیز را برایشان تیره و تار کرد.به گفته پلیس، تصادف رخ داده به خاطر اشتباه یک راننده زن 80 ساله رخ داده و دست‌کم 20هزار پوند خسارت به خودروی عتیقه وارد شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

روس‌ها ششم دی‌ماه ۱۳۵۸ وارد افغانستان شدند و ۲۶ دی‌ماه ۱۳۶۷ خارج. طی ۹ سال بیش از یک میلیون نفر را کشتند. زیرساخت‌ها نابود شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر