jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۴۴۴۳۸۸   ۱۶ آذر ۱۳۹۰  |  ۱۶:۳۸

معاون عملیات پلیس‌راه کشور از واژگونی یک دستگاه اتوبوس و کشته شدن پنج نفر در این حادثه خبر داد.

سرهنگ صمد اسفندیاری با اعلام خبر واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری بنز در کیلومتر 36 گردنه اسدآباد در استان همدان گفت: در این حادثه که در ساعت 1:50 بامداد که روز سه‌شنبه به علت تخطی از سرعت مطمئنه از جانب راننده اتوبوس رخ داد، پنج تن کشته شدند.

وی افزود: در این حادثه 11 نفر نیز مجروح شدند که توسط عوامل اورژانس به بیمارستان و مراکز درمانی انتقال یافتند.

معاون عملیات پلیس‌راه کشور افزود: در ساعت هشت صبح روز گذشته نیز در کیلومتر55 جاده فرعی «رضی» در محور اردبیل به موقان یک دستگاه خودرو سواری پراید واژگون که پس از واژگونی نیز دچار حریق شد.

وی با بیان اینکه در این حادثه سه نفر کشته و یک نفر نیز مجروح شد، گفت: کارشناسان تصادفات پلیس‌راه عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از خستگی و خواب‌آلودگی راننده را علت بروز این حادثه اعلام کرده‌اند.

اسفندیاری همچنین در ادامه توضیح مهمترین تصادفات شبانه‌روز گذشته در جاده‌های کشور با اشاره به واژگونی یک دستگاه وانت نیسان پیکاپ در جاده دلیجان در استان مرکزی گفت: در این حادثه که به علت تخطی از سرعت مطمئنه رخ داد دو نفر کشته و دو تن مجروح شدند.

معاون عملیات پلیس‌راه کشور با بیان اینکه 42 درصد از تصادفات شبانه‌روز گذشته را واژگونی به خود اختصاص داده است، گفت: عدم توجه به جلو، تخطی از سرعت مطمئنه، انحراف به چپ و خستگی و خواب‌آلودگی در صدر دیگر علل بروز تصادفات قرار دارند. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر