jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۳۴۲۴۷   ۲۱ مهر ۱۳۹۰  |  ۰۰:۱۶

رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم با اشاره به آغاز زمان تکمیل ظرفیت جذب اعضای هیات علمی خاطرنشان کرد: تعیین اولویتها و تکمیل ظرفیت از 20 تا 30 آبانماه سال جاری شروع می‌شود.

رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم با اشاره به برخی جزئیات تکمیل ظرفیت جذب اعضای هیات علمی، خبر از آغاز تکمیل ظرفیت جذب هیات علمی دانشگاهها داد و گفت: از 20 تا 30 آبانماه تکمیل ظرفیت اعضای هیات علمی دانشگاهها آغاز می‌شود.

محمدرضا مردانی در گفت‌وگو با مهر، گفت: رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم، اظهار کرد: آنهایی که فاقد شرایط اعلام شده هستند یعنی ثبت نامشان منطبق بر خواسته‌های دانشگاه نبوده، جدا شده و به مرکز جذب برگرداننده می‌شوند.

مرکز جذب اعضای هیات علمی از 5 آبانماه 90 دوباره نیازهای جدید دانشگاهها به انضمام نیازهای تامین نشده دانشگاههای کم متقاضی را بررسی خواهد کرد و روی سایت بارگذاری می‌کند که از طریق ایمیل و سایر راههای ارتباطی دیگر به متقاضیانی که در مرحله اول به مصاحبه دعوت نشده‌اند، اعلام خواهد کرد.

به گفته مردانی، این عده برای تکمیل ظرفیت دانشگاههایی که اعلام شد دوباره می‌توانند اولویتهای دیگری را تعیین کنند.

مردانی با اشاره به آغاز زمان تکمیل ظرفیت جذب اعضای هیات علمی خاطرنشان کرد: تعیین این اولویتها و تکمیل ظرفیت از 20 تا 30 آبانماه سال جاری شروع می‌شود.

وی با اشاره به آمار ثبت نام کنندگان در فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاهها، گفت: تا دیروز 35 هزار نفر ثبت نامشان کامل شده و امکان دارد تا پایان امروز چهارشنبه 20 مهرماه که برای ویرایش مجدد اطلاعات و جا به جایی اولویتها فرصت داده بودیم اتفاقات دیگری هم رخ دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر