jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۴۲۴۵۵   ۱۸ خرداد ۱۳۸۳  |  ۲۳:۰۲

سرپرست معاونت رفاهی و اجتماعی سازمان نظام پزشکی کشور گفت : سازمان نظام پزشکی در راستای ارائه تسهیلات و خدمات رفاهی به جامعه پزشکی کشور ، برنامه های جدید و ویژه ای را تدارک دیده است.


به گزارش سازمان نظام پزشکی ، دکتر سید تقی نوربخش با اعلام این مطلب افزود: اعزام پزشکان به زیارت خانه خدا و عمره ، برگزاری تورهای مسافرتی ، زیارتی و تفریحی با تسهیلات ویژه ، برگزاری مسابقات ورزشی ، کلاسهای هنری و آموزش کامپیوتر، اجرای برنامه های هنری و نمایش فیلم سینمایی ، تسهیلات ویژه برای صدور کارت و کد ملی و تسهیلات خرید خودرو برای جامعه پزشکی و خانواده هایشان از جمله برنامه هایی است که پیش بینی و تدارک شده است . وی درخصوص ارائه تسهیلات در مورد تورهای توریستی و مسافرتی برای جامعه پزشکی و خانواده های ایشان اظهار کرد: ارائه تسهیلات ویژه در خدمات مهمانسراهای شرکت ایرانگردی و جهانگردی در سراسر کشور ، توافق با گروه هتلهای هما و پارس در سراسر کشور برای ارائه تخفیف های ویژه و برگزاری تورهای اختصاصی داخل و خارج از کشور برای پزشکان با تسهیلات ویژه ، از جمله اقدامات معاونت رفاهی سازمان نظام پزشکی در این زمینه است .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خدمت به شهروندان بدون اغماض

خدمت به شهروندان بدون اغماض

قطعا مهم‌ترین و کلان‌ترین وظیفه‌ای که شورای شهر و سایر نهادهای اجرایی و قانونگذاری باید مدنظر قرار دهند، خدمت‌رسانی به شهروندان است.

مدیریت نیستی محیط‌ زیست

مدیریت نیستی محیط‌ زیست

هفته محیط‌ زیست از امروز در کشورمان شروع می‌شود و به همین مناسبت قرار است رئیس سازمان حفاظت‌ محیط‌ زیست امروز در نشستی خبری میزبان خبرنگاران این حوزه باشد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر