jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۱۵۳۳۲ ۲۰ تير ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۸

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به پیشنهاد کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس مبنی بر اعمال تاثیر مثبت سوابق تحصیلی در گزینش داوطلبان، گفت: هفته آینده جلسه کارگروه ماده 4 برای بررسی این موضوع تشکیل می‌شود و در صورتی که این پیشنهاد مصوبه شود اجرا خواهد شد.

محمدحسین سرورالدین در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این‌که تلاش سازمان، کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و همچنین اعضای کارگروه این است که تصمیمی اتخاذ شود که به نفع داوطلبان باشد و حقی از کسی ضایع نشود، اظهار کرد: سازمان امسال تلاش بسیاری برای این‌که داوطلبان کنکور کد پیگیری سوابق تحصیلی خود را دریافت کنند انجام داده است، چرا که دریافت کد پیگیری برای ما هویت داوطلب محسوب می‌شود.

وی افزود: اگر داوطلبی سوابق تحصیلی نداشته باشد ما نمی‌توانیم آن را گزینش کنیم و ملاک گزینش سازمان؛ اطلاعات آموزش و پرورش است. بنابراین باید از فایل نهایی که از آموزش و پرورش دریافت شد اطلاعات داوطلب را استخراج شود چون سازمان فقط اطلاعات آن فایل را به رسمیت می‌شناسد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر