jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۱۴۸۰۶ ۲۰ تير ۱۳۹۰  |  ۱۸:۱۲

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: آزمون دکترای نیمه‌متمرکز مشکلی ندارد و امیدواریم این آزمون در آذرماه امسال برگزار شود.

محمدحسین سرورالدین رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفتگو با فارس، با بیان اینکه سازمان سنجش مجری است و قانون‌گذار نیست گفت: هر قانونی که به سازمان سنجش آموزش کشور ابلاغ شود در سازمان اجرایی می‌شود.

وی با تأکید براینکه «به ‌نظر من آزمون دکترای‌ نیمه ‌متمرکز مشکلی ندارد» ، افزود: امیدوارم آزمون دکترای نیمه‌متمرکز در آذرماه برگزار شود.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه گزارش سازمان سنجش از آزمون دکتری در جلسه شورای عالی آماده ارایه بود، گفت: قرار بود در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی وزیر علوم گزارش آزمون دکتری را ارائه دهد، وزیر علوم نتوانست در جلسه شرکت کند و با وجود اینکه نماینده سازمان سنجش آموزش کشور در جلسه حضور داشت اما اجازه ارائه گزارش به وی داده نشد چرا که تعدادی از اعضا معتقد بودند گزارش این آزمون باید توسط وزیر علوم ارائه شود.

سرورالدین اظهار داشت: در هفته جاری گزارش آزمون دکتری توسط وزیر علوم در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی ارائه می‌شود و با توجه به اینکه این آزمون مشکلی ندارد در آذرماه، نوبت دوم این آزمون برگزار می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر