jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۴۰۹۷۵۹ ۲۷ خرداد ۱۳۹۰  |  ۱۵:۳۴

زنی در دادگاه خانواده گفت: مهریه‌ 2 هزار سکه بهار آزادی خود را به شوهرم می‌بخشم تا او مرا طلاق دهد.

به گزارش فارس، زنی جوان با مراجعه به دادگاه خانواده 2 (ونک) دادخواست جدایی خود را به قاضی حسن عموزادی رئیس شعبه 268 این مجتمع قضایی خانواده ارائه کرد.

این زن در برابر قاضی این پرونده با بیان اینکه با شوهرم تفاهم اخلاقی ندارم، گفت: مدتی پیش عقد کرده و متوجه شدیم که یکدیگر را درک نمی‌کنیم بنابراین قبل از اینکه زندگی مشترک خود را آغاز کنیم، تصمیم به جدایی گرفتیم.

وی در پاسخ به پرسش قاضی عموزادی در خصوص نحوه آشنایی خود با شوهرش، بیان کرد: ما هر دو دانشجوی شهرستان بودیم که طی مدتی کوتاه تصمیم به ازدواج گرفته و عقد کردیم.

زن با اشاره به اینکه مهریه‌ام که 2 هزار سکه است را می‌بخشم تا شوهرم مرا طلاق دهد، افزود: پدر‌شوهرم وضع مالی خوبی دارد و می‌تواند به راحتی از عهده پرداخت مهریه‌ام برآید ولی ما توافق کرده‌ایم که در ازای طلاق، مهریه‌ام را ببخشم.

مرد نیز با بیان اینکه نمی‌توانم مهریه همسرم را بپردازم و می‌خواهم از او جدا شوم، گفت: در حال حاضر همسرم اخلاقی متضاد من دارد، البته در ابتدای آشنایی، رفتاری همسو با هم داشتیم و همیشه با هم کنار می‌آمدیم. در حال حاضر همسرم در هیج موردی با من تفاهم ندارد و از او می‌خواهم تا مهریه 2 هزار سکه بهار آزادی خود را به من ببخشد.

قاضی عموزادی، رئیس شعبه 268 این مجتمع قضایی خانواده بعد از شنیدن صحبت‌های طرفین (زن و مرد) حکم طلاق توافقی را صادر کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر