jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۰۹۲۰۶ ۲۴ خرداد ۱۳۹۰  |  ۱۵:۲۱

مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی در پی انتشار اخباری مبنی بر تمدید زمان برگزاری مصاحبه آزمون نیمه ‌متمرکز دکتری در دانشگاه‌های کشور، گفت: بحث تمدید زمان مصاحبه آزمون نیمه متمرکز دکتری مطرح نیست.

ابوالفضل حسنی در گفت و گو با مهر افزود: بحث این است که دانشگاه‌ها در خصوص برنامه ‌ریزی برای زمان‌بندی مصاحبه آزمون نیمه ‌متمرکز دکتری باید هماهنگی لازم را با سازمان سنجش آموزش کشور انجام دهند بنابراین دانشگاه‌ها برای جابجایی زمان مصاحبه آزمون نیمه متمرکز دکتری هم باید با سازمان سنجش هماهنگ کنند.

مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی افزود: در پی تماس‌های مکرر دانشگاه‌ها با دفتر گسترش آموزش عالی برای جابجایی زمان مصاحبه آزمون نیمه متمرکز دکتری، طی نامه‌ای به اطلاع کلیه دانشگاه‌ها رسید که دانشگاه‌ها درباره هر گونه تغییر در زمان مصاحبه آزمون نیمه متمرکز دکتری باید با سازمان سنجش آموزش کشور هماهنگ کنند.

به عنوان نمونه تاریخ مصاحبه در تمام کد رشته‌ های دانشگاه صنعتی شریف که پیش از این توسط سازمان سنجش آموزش کشور در خرداد ماه سال 90 اعلام شده بود، با هماهنگی این سازمان در روزهای 2،3 و 4 مرداد ماه انجام می شود.

همچنین در دانشگاه تربیت مدرس، زمان مصاحبه برخی رشته‌ها را که در اطلاعیه سازمان سنجش در فاصله زمانی 16 الی 19 خردادماه اعلام شد به زمان دیگری موکول کرد. بنابراین، تمام داوطلبان آزمون نیمه ‌متمرکز دوره‌های دکتری تخصصی سال 1390 به منظور آگاهی از زمان و مکان دقیق و شرایط کامل مرحله مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال 1390 دانشگاه تربیت مدرس می توانند به وبگاه این دانشگاه مراجعه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

دقیقاً 10سال پیش، رهبر معظم انقلاب با اشراف کامل از شرایط محیطی و محاطی کشور و آگاهی از آینده جامعه، مهم‌ترین مسأله روز اقتصادی را شیوه مصرف آحاد مردم ومسؤولان و راه برون‌رفت از مشکلات پیش‌رو را صرفه‌جویی عمومی و اصلاح الگوی مصرف دانستند و بر این اساس، شعار سال 88 را «حرکت به سمت اصلاح الگوی مصرف» نام نهادند و فرمودند: «من آنچه را که می‌خواهم در این برهه عرض کنم این است که ملت عزیز جداً از اسراف و زیاده‌روی پرهیز کنند. چون وضع جامعه ما از لحاظ مصرف، وضع خوبی ندارد...عادت‌های ما، سنت‌های ما، روش‌های غلطی که از این و آن یاد گرفته‌ایم، ما را سوق داده است به زیاده‌‌روی در مصرف به نحو اسراف. یک نسبتی باید در جامعه میان تولید و مصرف وجود داشته باشد. امروز در کشور ما اینجوری نیست.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر