پرسپولیس رفت به امان خدا

وداع ‌کاشانی ‌و دایی با سرخپوشان

سرپرست باشگاه و سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از قهرمانی در جام حذفی از سمت هایشان کناره گیری کردند تا این تیم در آغاز فصل نقل و انتقالات به امان خدا رها شود.
کد خبر: ۴۰۸۴۸۵

به گزارش مهر، تیم فوتبال پرسپولیس عصر روز جمعه با وجود شکست یک بر صفر برابر ملوان در دیدار برگشت، در مجموع 4 بر 3 به پیروزی رسید و عنوان قهرمانی بیست و چهارمین دوره رقابتهای جام حذفی را به خود اختصاص داد. این قهرمانی در شرایطی به دست آمد که حبیب کاشانی و علی دایی در اوج اختلافات با یکدیگر قرار داشتند.

در پایان این دیدار کاشانی با بیان اینکه دیگر سمتی در باشگاه پرسپولیس ندارد از پایان فعالیتش در این باشگاه خبر داد و اعلام کرد که سازمان تربیت بدنی باید هر چه سریعتر مجمع باشگاه را برگزار کند و با انتخاب اعضای هیئت مدیره زمینه انتخاب سرمربی جدید و یا تمدید قرارداد با علی دایی را فراهم کند.

علی دایی نیز که در ماه های اخیر مصاحبه های تندی علیه حبیب کاشانی انجام داده بود در آخرین نشست خبری اش نیز حرف های گذشته را تکرار کرد و از کارشکنی هایی که در حقش شده بود پرده برداشت. دایی نیز تاکید کرد قراردادش با پرسپولیس به پایان رسیده و دیگر مسئولیتی ندارد. سرمربی پرسپولیس همچنین از بازیکنانش خداحافظی کرد.

این دو خداحافظی در شرایطی صورت گرفت که سایر تیم های لیگ برتری حضور فعالی در بازار نقل و انتقالات دارند اما پرسپولیس باید بدون سرمربی و سرپرست باشگاه به امان خدا رها شود تا سازمان تربیت بدنی که از قضا خودش هم در بلاتکلیفی بسر می برد، اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل را معرفی کند. فصل نقل و انتقالات از روز 19 خردادماه آغاز شده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها