وانت تندر 90 تا پایان اسفند به بازار می‌آید

قائم مقام مدیر عامل ایران خودرو اعلام کرد: سه محصول جدید رنو شامل فیس لیفت، وانت و استیشن تندر 90 در ایران خودرو تولید خواهد شد.
کد خبر: ۴۰۷۶۶۴

به گزارش خبرگزاری مهر، میر جواد سلیمانی قائم مقام مدیر عامل ایران خودرو در کیفیت  و توسعه محصول  با بیان این مطلب گفت: هماهنگی لازم در این خصوص صورت گرفته تا زمینه های مناسب برای تولید مدل های مختلف برروی پلتفرم  X90  انجام شود و ایران خودرو در این مورد آمادگی لازم را برخوردار است.

وی افزود : وانت تندر90 در ایران خودرو تولید خواهد شد و در این راستا موافقت نامه با شرکت رنو پارس منعقد شده است که امید می رود تا پایان سال جاری این خودرو به بازار عرضه شود.

سلیمانی تصریح کرد: شرکت ایران خودرو با هدف تامین هر چه بیشتر نیاز مشتریان خود در سال جاری برنامه تولید 45هزار  دستگاه تندر90  به صورت دوگانه سوز و بنزین سوز را در دستور کار خود قرار داده است.

وی در همین حال به برنامه روزانه تولید تندر90در ایران خودرو اشاره کرد وافزود: شرایط تولید تندر90در ایران خودرو با تمیهداتی که در این مورد اتخاذ شد، مطلوب است و هم اکنون روزانه 90دستگاه تندر90 تولید می شود که این رقم تا پایان سالجاری افزایش خواهد یافت.

قائم مقام مدیر عامل ایران خودرو ،  تولید قطعات باکیفیت را از دیگر برنامه های شرکت رنو پارس دانست و گفت: با تاکید مدیرعامل شرکت ساپکو تیمی جهت رسیدگی به روند تولید قطعات تندر با  توجه به استاندردهای رنو پارس تشکیل شده است که این تیم بر نحوه تولید قطعات در شرکت های قطعه ساز نظارت خواهند کرد.

وی وضعیت کیفی تندر 90ایران خودرو را مطلوب ارزیابی کرد و افزود:براساس ارزیابی های صورت گرفته دردوماهه اول سال جاری ، تندر90 ایران خودرو درگرید A+ قرار گرفت .

سلیمانی افزود: قرار است در سال جاری 6هزار دستگاه تندر 90 به عراق صادر شود که این تعداد تا 10هزار دستگاه قابل افزایش است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها