داوود احمدی نژاد :

جریان انحرافی دجال زمان است

دبیرکل پدافند غیرعامل که در جمع راهپیمایان 15 خرداد ورامین سخن می گفت جریان انحرافی را دجال زمان معرفی کرد.
کد خبر: ۴۰۷۴۸۲

به گزارش خبرگزاری فارس، داوود احمدی نژاد که در جمع راهپیمایان 15 خرداد سخن می گفت مرزشناسی دقیق را از عوامل عزت و عظمت ملت ایران دانست و افزود: مرزهای ما مرزهای عقیدتی و معنوی است.

دبیرکل پدافند غیرعامل کشور خطاب به مردم شهید پرور ورامین گفت: شما با این مرزشناسی دنیا را فتح کردید و حماسه خلق کرده و گل کاشتید و با ایثارگری خود و پروانه بودن حول شمع ولایت علیرغم میل جهانخواران در دنیا حماسه خلق کردید.

این مسئول تاکید کرد: امروز جهانخواران به دنبال آن هستند که باوران دینی ما و جوانان ما را بگیرند و می‌خواهند در سرزمین شما فتنه کنند و ایجاد چالش نمایند و نگذارند این مسیر عزت و عظمت ملت ایران استمرار یابد.

احمدی‌نژاد دلایل عمده فتنه‌گری و انحراف افکنی بیگانگان در کشور را سه هدف دانست و تشریح کرد: نخستین هدف آن است که افکار عمومی دنیا را از حماسه شما بردارند چرا که نگاه امروز دنیا به ایران معطوف است و آنها می‌خواهند، نگاه را به داخل بیاورند.

وی دومین هدف استکبار را مایوس نمودن آزادی‌خواهان جهان دانسته و گفت: اینها می‌خواهند به مردم دنیا بگویند اینها در درون خود مشکل دارند و نمی‌توانند مشکل خود را حل نمایند و از این طریق آزادی‌خواهان را مایوس کنند.

دبیرکل پدافند غیر عامل ادامه داد: سومین و مهمترین هدف آنها گرفتن فرصت برای پیاده نظام داخلی و هماهنگی با عوامل خارجی است که بتوانند فتنه‌ای بزرگتر از فتنه 88 را رقم زنند.

وی گفت: حتی یک لحظه غفلت سبب می‌شود همه چیز بر باد رود، باید مسیر خود را مقتدرانه ادامه دهید و همه ما از مسئول و غیر مسئول باید از منیت خود در برابر ولایت بگذریم، اگر گذشتیم، می‌توانیم باور کنیم اگر در زمان حسین بن علی(ع) بودیم در رکاب ایشان گام بر می‌داشتیم و اگر فردا حجت‌ابن‌الحسن(عج) ظهور کند در رکاب ایشان خواهیم بود.

احمدی‌نژاد شناسایی عوامل و شیوه‌های دشمن را بسیار با اهمیت خواند و تصریح کرد: اینها با شگردهای ظریف می‌خواهند در درون ما نفوذ کنند و این استوانه محکم را از درون بپوسانند، اینکه امروز منطقه به تاسی از ما قیام کرده است و در مقابل تمام ستمگران ایستاده آنها را خشمگین می‌کند.

این مسئول با اشاره به اقدامات جریان انحرافی عنوان کرد: بعضی از عوامل درونی جشن نوروز برپا می‌کنند و به جای برگزاری مراسم‌های عزاداری جشن 2500 ساله می‌گیرند، این مسیری نیست که امام راحل می‌خواست، اینها به دنبال متلاشی کردن حماسه شما مردم به دست خود هستند.

دبیرکل پدافند غیرعامل کشور جریان انحرافی را پیاده نظام استکبار دانست و تصریح کرد: آنها ماموریت دارند، نگذارند من و شما مانند پروانه حول شمع ولایت باشیم، امروز باید با سربازی زیر چتر ولایت خود را زیر چتر شجره طیبه اهل‌بیت(ع) قرار دهیم.

وی که در میان انبوه شعارهای مرگ بر ضد ولایت‌فقیه راهپیمایان سخن می‌گفت جریان انحرافی را دجال زمان خواند و تصریح کرد: امروز این افراد رسوا شده اند و مردم بصیر ایران به خوبی آنها و اهدافشان را شناخته و با صراحت در مقابل آنها اعلام موضع می‌کنند.

این مسئول با انتقاد نسبت به برخی عزل و نصب‌ها در دولت خواستار دقت در این مساله شد و تصریح کرد: نباید افراد مساله‌دار منصوب شوند، باید در ادغام وزارتخانه‌ها بسیار دقیق عمل کرد.

احمدی‌نژاد در پایان خطاب به مردم ورامین گفت: شما اوضاع را به همان زیبایی 15 خرداد و پس از آن که حرکت امام را رصد نمودید، رصد کنید و میراث داران واقعی آن حماسه خونین و عظیم باشید.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها