jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۴۰۲۶۴   ۱۳ ارديبهشت ۱۳۸۳  |  ۲۱:۵۸

معاون امور تشخیص و آزمایشگاهی سازمان پزشکی قانونی اعلام کرد: انتشار نتایج بررسی کمیسیون های تخصصی مختلف ستاد این سازمان در خصوص پرونده «ایرانمهر» ممکن است موجب سوءاستفاده افرادی شود که از جریان این انتشار ضرر می بینند.


دکتر اکبری در گفتگو با ایسنا، به مردم و شاکیان پرونده اطمینان داد که منفعت هیچ مقصرمتضرری در پرونده «ایرانمهر» مد نظر قرار نگیرد و هیچ فرد غیر ذی ربطی ، به اطلاعات مورد بررسی دست نیابد. وی که قرار بود دیروز نتایج اولیه بررسی ها را اعلام کند ، با اشاره به پایان یافتن حدود 80درصد رسیدگی ها در گفتگو با ایسنا ، تصریح کرد: گروه آسیب شناسی ستاد پرونده ایرانمهر، نظر و کار یکایک نهادهای مرتبط را بررسی و اعلام کرده و گروه سم شناسی نیز کارهای اصلی را به پایان رسانده و بزودی نتیجه نهایی را اعلام خواهد کرد. به گفته دکتر اکبری ، همچنین گروه بالینی بیهوشی در 2 تیم جدا و به دور از هرگونه تداخل ، مسائل بالینی را بررسی کرده اند و نتایج تقریبا مشترکی داشته اند که این نتایج تحویل رئیس سازمان پزشکی قانونی می شود. معاون امور تشخیصی و آزمایشگاهی سازمان پزشکی قانونی با اشاره به درخواست این سازمان از بیمارستان «ایرانمهر» برای ارائه اطلاعات و پرونده های بیشتر بیماران گفت : هرگونه شتابزدگی در اعلام نتایج موجب تغییر اظهارنظرها و نتیجه گیری نامطلوب می شود. دکتر اکبری اطمینان داد: نتایج به محض کسب یقین قلبی متخصصان ستاد در سازمان پزشکی قانونی ، به قاضی پرونده اعلام شده و او بر حسب تصمیم خود اقدام به اطلاع رسانی خواهد کرد. وی اطلاع رسانی سازمان پزشکی قانونی درخصوص پرونده ، پیش از رای قاضی را نیازمند تامل بیشتری دانست و درباره اعلام اسامی کسانی که احتمالا از نتایج بررسی ها متضرر می شوند، گفت : ستاد سازمان پزشکی قانونی در این زمینه تصمیم گیری نمی کند. معاون امور تشخیصی و آزمایشگاهی سازمان پزشکی قانونی در پایان احتمال داد که نتایج بررسی ها حتی قبل از پایان 2 هفته (5 اردیبهشت ، زمان آغاز به کار ستاد تا شنبه آینده ، 19 اردیبهشت) اعلام شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر