jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۰۲۱۹۰   ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۸

رئیس دیوان عالی کشور گفت: با وجود اختلاف نظر بین قضات دیوان عدالت اداری، درخواست ابطال مصوبه کاهش ساعت کاری کارمندان رای لازم را نیاورد و این مصوبه تایید شد. به گزارش روابط عمومی قوه قضاییه‌ آیت‌الله محسنی‌گرکانی، افزود: اگر ایمان به کار، وجدان کاری و نشاط به کار حاکم باشد، ادارات ما می‌توانند با 5/6 ساعت کار روزانه نیز در خدمت‌رسانی کامل به مردم موفق باشند.

مصوبه کاهش ساعات کاری ادارات در تهران به میزان یک ساعت طی هفته‌های اخیر مورد اعتراض برخی نمایندگان و افراد قرار گرفته بود و برخی در این زمینه به دیوان عدالت اداری شکایت کرده بودند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
موج پنجم کرونا در راه است؟

موج پنجم کرونا در راه است؟

براساس مشاهدات میدانی می‌توان گفت موج چهارم کرونا در بسیاری از استان‌ها در حال فروکش است و این روزها از قله موج چهارم کرونا عبور کرده‌ایم.

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

خبر خیلی دردآور بود؛ انفجارهای تروریستی مدرسه دخترانه سیدالشهدای کابل. هنوز و در حالی که چند روز از انفجارها می‌گذرد، پایتخت جمهوری اسلامی افغانستان همچنان در سوگ است.

حقی که ناحق است

حقی که ناحق است

یکی دو هفته بود همه هشدار می‌دادند و حالا چند روز است همان‌ها دارند انتقاد می‌کنند که چه وضعش است! چرا این همه آدم می‌آیند برای انتخابات ریاست‌ جمهوری ثبت‌ نام می‌کنند؟ اینها کلی هزینه مادی و معنوی دارد و اصلا کجای دنیا برای انتخاب رئیس‌ جمهوری، طی پنج‌روز، 300نفر ثبت‌نام می‌کنند؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر