jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۷۷۹۵ ۰۵ اسفند ۱۳۸۹  |  ۰۰:۰۷

رئیس سازمان تربیت بدنی تاکید کرد هیچ دخالتی در امور فدراسیون فوتبال بویژه در انتخاب سرمربی تیم ملی نخواهد داشت، چرا که این فدراسیون دارای کمیته فنی و هیات رئیسه است که می‌تواند تصمیمات درستی اتخاذ کند و سازمان تربیت بدنی تنها از این انتخاب حمایت خواهد کرد.

علی سعیدلو که در حاشیه مراسم اختتامیه مسابقات فوتبال جام یونس شکوری با خبرنگاران صحبت می‌کرد، در مورد انتخاب سرمربی برای تیم ملی فوتبال گفت: «من از شخص خاصی نام نبردم و تا به امروز نگفتم سرمربی تیم ملی ایرانی باشد یا خارجی. من برای انتخاب سرمربی تیم ملی روند خاصی را مدنظر داشتم و از مسوولان فدراسیون فوتبال خواستم برای این تیم مربی‌ای را انتخاب کنند که خواست و نظر مردم را برآورده کند. در جلسه روز سه‌شنبه هم گزارشی از روند مذاکرات و تعیین سرمربی به من ارائه شد که مشخص است، فدراسیون در این رابطه اقداماتی صورت داده است.» رئیس سازمان تربیت بدنی افزود: «با توجه به این‌که تیم ملی بزرگسالان ایران اتفاق خاص و مهمی پیش رو ندارد قرار شد مسوولان فدراسیون برای انتخاب سرمربی این تیم دقت نظر به خرج داده و پیگیری لازم را انجام دهند تا یک مربی درجه یک برای هدایت تیم ملی انتخاب کنند. البته انتخاب سرمربی یک بحث است و برای موفقیت تیم ملی باید مسائل دیگر را نیز مدنظر قرار دهیم که در این مورد قطعا اقدامات لازم صورت خواهد پذیرفت.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر