jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۳۸۴۶۵۶   ۲۱ بهمن ۱۳۸۹  |  ۱۲:۲۴

فرمانده نیروی دریایی اعلام کرد:

3 ناوگروه ایران در آب‌های بین المللی

امیر دریادار سیاری با اشاره به حضور مقتدرانه نیروی دریایی ایران در آبهای آزاد جهان گفت: 12 ناو ایران در قالب سه ناو گروه در آبهای بین المللی درحال ماموریت هستند.

به گزارش مهر از کرمان، امیر دریادار حبیب الله سیاری عصر چهارشنبه در مراسم اعطای سردوشی به فارغ التحصیلان مرکز آموزش نیروی دریایی سیرجان اظهارداشت: هم اکنون نیروی دریایی آمادگی کامل برای دفاع از منافع کشور در دریا را دارد.

وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص راهبردی بودن نیروی دریایی گفت: نیروی دریایی در محیط بین المللی هم اکنون حضور فعال دارد و در آبهای آزاد حضوری چشمگیر و تاثیر گذار داریم.

فرمانده نیروی دریایی تصریح کرد: 12 ناو ایران در قالب سه ناو گروه در دریای سرخ و آب های بین المللی در حال انجام ماموریت های محوله هستند.یک گروه در جنوب چابهار در حال ماموریت است، گروه دیگر در رزمایشی مشترک با عمان شرکت کرده است.

دریادار سیاری همچنین از حضور گروه دیگر در دریای سرخ خبر داد و گفت: هدف نیروی دریای دفاع از منافع کشور و همچنین پاسداری از صلح اعلام کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر