jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۳۴۷۰ ۱۲ بهمن ۱۳۸۹  |  ۰۰:۰۱

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در واکنش به عبور و مرور ناوهای جنگی کشورهای فرامنطقه‌ای در آب‌های خلیج‌فارس گفت: ناوگان خلیج‌فارس ما در این منطقه مستقر است و پس از ثبت مشخصات، به آنها اجازه ورود و خروج داده می‌شود. به گزارش فارس، سردار سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی در واکنش به عبور و مرور ناوهای جنگی کشورهای فرامنطقه‌ای در آب‌های خلیج‌فارس، افزود: ورود ناوهای آمریکایی، انگلیسی، فرانسوی، روسی و دیگر کشورها به خلیج‌فارس سال‌هاست که دیگر به صورت یک عادت درآمده و نشان‌دهنده طمع آنها به منابع نفتی منطقه است.

وی با بیان این‌که خلیج‌فارس از شمال تا تنگه هرمز، سواحل جنوبی جمهوری اسلامی ایران محسوب می‌شود، به وجود جزایر و منابع عظیم نفتی و اقتصادی کشورمان در این منطقه اشاره کرد و گفت: ناوگان خلیج‌فارس ما در این منطقه مستقر است و نه تنها به کنترل و پایش خلیج‌فارس می‌پردازند، بلکه از هر ناوی که بخواهد از این مسیر تردد کند، سوال و جواب کرده، مقصد و محموله آن را می‌پرسند و پس از ثبت مشخصات، به آنها اجازه ورود و خروج می‌دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر