jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۳۰۸۵ ۱۲ بهمن ۱۳۸۹  |  ۱۴:۴۴

رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور معرفی و آشنا کردن جامعه نسبت به آثار تاریخی کشور در رسانه ها را موجب رونق و جان گرفتن گردشگری داخلی شد.

به گزارش مهر در شیراز، حمید بقایی ظهر سه شنبه در حاشیه افتتاح نمایشگاه ایران سرزمین ادیان توحیدی در شیراز در جمع خبرنگاران گفت: سالانه میلیاردها تومان خرج آگهی های شرکتهای مسافربری در رسانه ها می شود که برای جذب مردم به سفرهای خارج از کشور تبلیغات می کنند این در حالیست که بسیاری از مردم هنوز بخشهای مختلفی از کشور خود را به طور کامل مورد بازدید قرار نداده اند.

وی تصریح کرد: در عین حال اگر فقط در روزنامه ها یک صفحه به آشنایی با آثار تاریخی ایران اختصاص یابد در این صورت سالانه شاهد جذب تعداد زیادی گردشگر خواهیم بود و گردشگری داخلی نیز جان می گیرد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور در پاسخ به سئوالی در خصوص این طرح که هر شرکت مسافربری به ازای هر سه نفر گردشگر که از کشور خارج می کند یه نفر گردشگر وارد ایران کند نیز بیان کرد: این بحث در اول سال جاری مطرح شد و در پایان سال مورد بررسی و تحقیق قرار می گیرد.

بقایی در ادامه سخنان خود با اشاره به برپایی این نمایشگاه نیز بیان کرد: این نمایشگاه دارای ویژگیهایی است که اولین ویژگی همزیسیتی ادیان مختلف در ایران است و اینکه تمامی ادیان به طور آزادانه مراسم دینی خود را انجام می دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

هنرمندی تمام‌ قد

هنرمندی تمام‌ قد

از دست دادن هر هنرمندی سخت است و دردناك و دیروز غم از دست دادن زنده‌یاد پرویز پورحسینی همه را متاثر و غمگین كرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر