jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۳۷۴۱۶۲   ۳۰ آذر ۱۳۸۹  |  ۲۰:۴۶

توسط استاندار تهران اعلام شد

قیمت‌های جدید انواع نان در تهران

استاندار تهران گفت: در اجرای قانون هدفمند سازی یارانه ها قیمت نان در این استان اصلاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از استانداری تهران ،مرتضی تمدن گفت: بر این اساس قیمت اصلاح شدة نان در شهر تهران به این شرح مصوب شد.

نان سنگگ وزن چانه 700 گرم 400 تومان

نان بربری   وزن چانه 600 گرم 300  تومان

نان تافتون سنتی وخراسانی وزن چانه 300 گرم 200 تومان

نان لواش و تافتون(گردان) وزن چانه 170 گرم  100 تومان

تمدن گفت: تلاش شده اصلاح قیمت با میزان یارانه واریز شده نان همخوانی داشته باشد.

وی افزود: مردم با صرفه جویی 10 تا 20 درصدی در مصرف نان می توانند بخشی از مبلغ یارانه نان واریز شده به حسابشان را پس انداز کنند.

استاندار تهران با بیان اینکه تلاش شده قیمتها کمتر از قیمت نانوایان آزادپز قبلی باشد گفت: همچنین تلاش شده با اصلاح قیمتها ، کیفیت و کمیت نان افزایش یابد.

وی گفت: قیمتهای اصلاح شدة نان در شهرستانهای استان پائین تر از قیمت شهر تهران خواهد بود که توسط شورای آرد و نان هر شهرستان مصوب و اعلام خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: قیمتهای اصلاح شده نان طی اطلاعیه های که به امضاء فرمانداریها و اتحادیه ها رسیده است در واحدهای صنفی و نانوایی ها نصب شده و به رویت همه شهروندان می رسد.

استاندار تهران تصریح کرد: قیمت گذاری نان به گونه ای است که نانوایان نیز دچار بی انگیزگی نخواهند شد زیرا معتقدیم آنان نیز باید در عدالت این طرح با همه مردم شریک باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید برای خارجی‌ها فرش قرمز پهن کنیم

نباید برای خارجی‌ها فرش قرمز پهن کنیم

اوایل سال ۹۷ بود که آمریکا از برجام خارج شد و همه تحریم‌ها علیه ایران بازگشت. آن‌طور که کارشناسان اقتصادی و سیاسی تحلیل می‌کنند، تحریم‌های آمریکا علیه ایران بی‌سابقه بوده و شرکت‌های سرمایه‌گذاری مختلف شامل شرکت‌های نفتی، خودرویی، لوازم خانگی و غیره از ترس تحریم‌های آمریکا بعد از خروج آنها از برجام، چمدان‌های خود را بسته و کشورمان را ترک کردند.

مشکل 100 ساله بودجه‌ریزی ایران

مشکل 100 ساله بودجه‌ریزی ایران

زمانی که بودجه 1400 تقدیم مجلس شد انتقادات زیادی نسبت به اعداد و ارقام و همچنین منابع و مصارف آن مطرح شد، اما باید توجه داشت علاوه بر مشکلات بودجه سال آینده، نظام بودجه‌ریزی در ایران دارای ایراد و اشکالات ساختاری است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر