jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۳۳۴۰۳۷ ۲۴ خرداد ۱۳۸۹  |  ۱۸:۴۳

معاون فنی، مهندسی سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: ساماندهی میدانهای پایتخت در دستور کار سال جاری این سازمان قرار گرفته و اولین میدانی که ساماندهی آن به زودی آغاز می شود میدان ونک است.

به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی گلشنی با بیان این مطلب و با اشاره به اینکه میدان ونک نیازمند ساماندهی ترافیکی است اظهار داشت: این مرحله از کار مدت زمانی در حدود پنج تا 6 ماه به خود اختصاص خواهد داد البته کف سازی، پیاده روسازی و ترمیم جدارههای این میدان نیزدر ادامه انجام می شود.

وی با بیان اینکه ساماندهی 26 میدان از 30 میدان اصلی شهر در دستور کار قرار گرفته است گفت: از بعد منظر شهری، هیچ میدان مناسبی در تهران وجود ندارد و تقریبا تمام میادین از لحاظ بصری آشفته هستند به همین دلیل در حوزه منظر شهری و هویت بخشی این میادین، کار خواهد شد.

معاون فنی و مهندسی سازمان زیبا سازی میدانهای تجریش، نبوت، انقلاب، فردوسی، فاطمی، خراسان، مادر ، شهدا و ... را از جمله میدانهای بعدی برای ساماندهی عنوان کرد و گفت: دراین میدانها ساماندهی کف، جداره، فضای سبز، فلکه اصلی میدان و در برخی موارد مسایل ترافیک ساماندهی خواهد شد البته تقریبا تمامی این میادین نیازمند کف و جداره سازی هستند.

وی ادامه داد: بعد از تصویب طرح مورد نظر در خصوص هریک از میادین، اجرای آن یا توسط سازمان زیبا سازی انجام شده و یا به عهده مناطق گذاشته می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مرگ چیزی نیست غیر از حسرت از دست دادن

مرگ چیزی نیست غیر از حسرت از دست دادن

میان هیکل بود. با صورتی جدی و چشم‌هایی عمیق. صبح‌ها اصرار داشت حتما با اکسیمتر، اکسیژن خون را چک کنم و بعد هم افشانه ضدعفونی کننده را می‌گرفت و چندتا پیس می‌زد و می‌گفت روز خوبی داشته باشید.

تصمیم نگرفتن، بدترین تصمیم است

تصمیم نگرفتن، بدترین تصمیم است

ماه‌هاست ستاد ملی مقابله با كرونا مشغول آزمون و خطاست. این ستاد از همان هفته‌های اول شیوع بیماری طوری تصمیم گرفت و رفتار كرد كه گویی سرگرم خرید وقت است تا ببیند چه پیش می‌آید و كارها چگونه پیش می‌رود.

پیامبر زلالی

پیامبر زلالی

کلاس‌های دکتر تهرانی نسب را می‌رفتم به شوق این که بعدش فاصله کلاس که طبقه چهارم بود تا طبقه هم‌کف را حرف بزنیم.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر