jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۱۸۱۱۵   ۲۶ اسفند ۱۳۸۸  |  ۱۹:۰۱

دیلی میل : ماموران پلیس لندن پس از یک تماس تلفنی مبنی بر مدفون بودن یک جسد در حیاط منزلی در فالهام توانستند بقایای آن را بیرون کشیده و صاحبخانه را دستگیر کنند.به گفته ماموران، کشف این جسد که دست کم 20 سال از دفن آن می‌گذرد آنان را ناچار به دستگیری صاحبخانه 52 ساله که مبتلا به سرطان پیشرفته است کرده و آنان را با پرونده پیچیده‌ای رو‌به‌رو نموده است.

روی هلت صاحب این منزل مسکونی به خاطر پیشرفته شدن سرطانش تنها چند هفته دیگر زنده می‌ماند اما با پیدا شدن این جسد ناچار است تا در بازداشتگاه به سوالات ماموران پلیس پاسخ دهد.این مرد بیمار که از دوستان یک خلافکار حرفه‌ای انگلیس است تا زمان پیدا شدن جسد فرد ناشناس در حیاط منزلش هیچ اعترافی به وجود این راز 20 ساله نکرده و از آن ابراز بی اطلاعی کرده است.ماموران پلیس برای کشف این جسد دو روز کامل وقت صرف کردند تا توانستند آن را در حالی که‌ لای یک پتو پیچیده شده بود در اعماق زمین کشف کنند.

هنوز اطلاعاتی از هویت جسد که جنسیت او مذکر بوده اعلام نشده است و ماموران برای پیدا کردن اجساد احتمالی بیشتر در حیاط منزل این خلافکار هنوز در حال بررسی هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

چراغ سبز به کرونا و سفر

چراغ سبز به کرونا و سفر

براساس آخرین اطلاعات می‌توان گفت وضعیت کرونا در کشور بسیار شکننده است، چراکه وضعیت ‌ ۱۱ شهرستان ‌قرمز، ۳۲شهرستان نارنجی، ۲۵۱ شهرستان زرد و ۱۵۴ شهرستان نیز آبی گزارش شده است.

گفتگو

بیشتر
ورزش، رمز سلامت در سالمندی

در گفت‌وگو با دکتر ایرج عبداللهی، عضو هیأت‌مدیره انجمن فیزیوتراپی ایران با بهترین فعالیت‌ های ورزشی برای سالمندان آشنا می‌شویم

ورزش، رمز سلامت در سالمندی

زمزمه‌های ناامیدکننده

گفت‌وگو با محمد مرندی درباره اخبار ضد و نقیض رسانه‌های خارجی مبنی بر «گفت‌وگو‌های امیدوار کننده ایران و غرب»

زمزمه‌های ناامیدکننده

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر