jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۲۹۲۷۰   ۳۰ شهريور ۱۳۸۲  |  ۲۱:۵۲

رهبر معظم انقلاب در جمع هزاران نفر از بسیجیان و سپاهیان پاسدار استان های مازندران و گلستان گفتند: صلح منطقه و جهان را امریکا ، رژیم صهیونیستی و دیگر کسانی تهدید می کنند که در نیم قرن اخیر بارها و بارها در مناطق مختلف جهان جنگ افروزی کرده اند و حقوق ملتها را با دخالت نظامی پایمال ساخته و اکنون نیز به همین کار خبیثانه مشغولند.

به گزارش خبرگزاری فارس ، حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: قدرتهای ظالم جهانی از ایمان و اسلام خواهی ملت ایران خشمگین هستند و از روح بیدار و خودباوری ناشی از انقلاب اسلامی نیز در میان ملتهای مسلمان نگرانند. فرمانده کل قوا با اشاره به افشائ شدن ماهیت شعارهای مستکبران جهانی در مورد دفاع از حقوق بشر اظهار کردند: دشمنان بشریت با بی اثر شدن این گونه شعارها اکنون با شعارهای دیگری به میدان آمده اند و با تبلیغات موذیانه در مورد تلاش ملت ایران برای دستیابی به سلاح هسته ای سعی می کنند جمهوری اسلامی ایران را تهدیدی برای صلح منطقه و جهان جلوه دهند. حضرت آیت الله خامنه ای ایمان ، بصیرت و وحدت را رمز پایداری ملت ایران در برابر توطئه های دشمنان خواندند و سپاه و بسیج را از برجسته ترین مظاهر این پایداری پرافتخار برشمردند. رهبر معظم انقلاب با تجلیل از فداکاری و حماسه آفرینی رزمندگان استان های مازندران و گلستان بویژه لشکر 25 کربلا در حماسه 8 سال دفاع مقدس ، افزودند: همت و تصمیم آگاهانه ، تجلیل درست ، اقدام به موقع و آمادگی کامل برای حضور در میدان های مختلف ، شاخصه هایی است که سپاه پاسداران را تمایز و برجستگی خاصی بخشیده است . حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به حجم فراوان تبلیغات منفی و گمراه کننده دشمنان در اثرگذاری بر قشرهای مختلف مردم بویژه جوانان کشور ، خاطرنشان کردند: تنها عاملی که مقاومت در مقابل این تبلیغات پیچیده را امکانپذیر کرده است دلهای پاک جوانانی است که با نور ایمان ، باطن ظلمانی و خبیث این گونه تبلیغات را درمی یابند و توطئه های دشمنان را با بصیرت و آگاهی نقش بر آب می کند. ایشان افزودند: امروز تهدیدهای مختلف دشمن از دیگر دوران های انقلاب اسلامی بیشتر نیست ؛ اما مهم آن است که همچون گذشته با ایستادگی و حضور در میدان مقاومت ، از شکل گیری هرگونه توطئه ای جلوگیری کرد. ایشان با تجلیل از عملکرد سپاه و بسیج در عرصه های مختلف ، افزودند: سپاه و بسیج به برکت «ایمان ، بصیرت و وحدت» قادرند در آینده انقلاب نیز نقش برجسته ای ایفائ کنند. در ابتدای این دیدار ، سرلشکر رحیم صفوی ، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن خیرمقدم به رهبر معظم انقلاب ، اعلام کرد: نیروهای پنجگانه سپاه پاسداران در پرتو «ایمان ، انسجام و استحکام» مثال زدنی و با تکیه بر آموزش های نوین و تجهیزات برتر ، بیش از هر زمان دیگر آماده دفاع از جمهوری اسلامی ایران ، انقلاب اسلامی ، ایران عزیز و ملت شریف ایران هستند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر