jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۹۲۶۳   ۳۰ شهريور ۱۳۸۲  |  ۱۷:۵۲

جام جم آنلاین : زن و شوهر هنگ کنگی پیش از خودکشی با خوراندن داروی خواب آور 2 دختر خود را به قتل رساندند.

آسوشیتدپرس گزارش داد والدین هنگ کنگی قبل از آن که دست به خودکشی بزنند بسراغ 2 دختر 8و 9 ساله خود رفته و آنها را مجبور کردند تا داروی خواب آور بخورند.
سپس خودشان را داخل اتاق خواب حبس کرده و بوسیله گاز زغال دست به خودکشی زدند.
پلیس می گوید در سالهای اخیر خودکشی به وسیله گاز زغال بین خانواده های مشکل دار زیاد شده که نمونه اخیر یکی از آنها به شمار می رود.
به گفته مقامات محلی در منطقه توئن مول مادر زن پس از آن که به قصد مهمانی پشت در خانه دخترش می ماند پلیس را مطلع کرده که پس از شکستن درب خانه با اجساد 4 نفر عضو خانواده مواجه می شوند.
روزنامه های محلی گزارش دادند که مرد 42 ساله و همسر 40 ساله اش پس از بدهکاری سنگین ناشی از قمار تصمیم به خودکشی گرفتند تا از دست طلبکاران خود را خلاص کنند.
مرد 42 ساله بر این اساس راننده اتوبوس بوده و پس از اعلام بازنشستگی تمامی حقوق و مزایای دریافتی را به طلبکاران داد اما باز هم نتوانست از عهده دیون خود برآید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر