jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۹۱۱۸ ۳۰ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۲۷

برگزاری لیگ برتر فوتبال، خواسته‌ چندین ساله اتحادیه باشگاه‌هاست. در دیدار اخیر مسوولان این اتحادیه با سعیدلو، رئیس سازمان تربیت بدنی پیشنهاد برگزاری لیگ رده‌های سنی پایین و لیگ‌های 2 و یک توسط اتحادیه را مطرح کرد تا توانایی این اتحادیه به مرور زمان سنجیده شود. کارشناسان فوتبال دیدگاه خود را در این زمینه اعلا‌م کرده‌اند.

 امیر حاج‌رضایی -‌ کارشناس فوتبال

من با این طرح کاملا موافقم چراکه معتقدم فدراسیون فوتبال تنها باید مجری مسابقات ملی و بین‌المللی باشد البته این پیشنهاد که اتحادیه فوتبال ابتدا توانایی خود را در لیگ‌های دسته‌های پایین‌تر نشان دهد، ارزشمند است.

 مهدی تاج -‌ نایب رئیس اول و سخنگوی فدراسیون فوتبال

برگزاری لیگ اساس کار فدراسیون فوتبال است، چرا که در اساسنامه فدراسیون سمت نایب رئیس دوم اساسا به منظور برگزاری مسابقات لیگ تعریف شده است و در اساسنامهنایب رئیس دوم و رئیس سازمان لیگ ذکر شده است. بنابراین با این طرح کاملا مخالفم، چرا که اساسا برخلاف قانون است و اتحادیه در بخش خصوصی‌سازی می‌تواند یاریگر فوتبال باشد.

 هوشنگ نصیرزاده -کارشناس حقوقی فوتبال

نفس برگزاری مسابقات لیگ توسط اتحادیه خوب است، اما معتقدم در این رابطه باید برگزاری مسابقات لیگ به مناقصه گذاشته شود تا برنده این مسابقه، لیگ را به بهترین شکل برگزار کند.

 عزیز محمدی -‌ نایب رئیس دوم و رئیس سازمان لیگ

طبق اساسنامه، برگزاری لیگ، کار فدراسیون و در نتیجه سازمان لیگ است. در کنفدراسیون فوتبال آسیا هم سازمان لیگ کشورها را مرجع برگزاری مسابقات لیگ می‌داند بنابراین از این نظر هم برگزاری لیگ توسط اتحادیه نشدنی است و کاملا با آن مخالف هستم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

دقیقاً 10سال پیش، رهبر معظم انقلاب با اشراف کامل از شرایط محیطی و محاطی کشور و آگاهی از آینده جامعه، مهم‌ترین مسأله روز اقتصادی را شیوه مصرف آحاد مردم ومسؤولان و راه برون‌رفت از مشکلات پیش‌رو را صرفه‌جویی عمومی و اصلاح الگوی مصرف دانستند و بر این اساس، شعار سال 88 را «حرکت به سمت اصلاح الگوی مصرف» نام نهادند و فرمودند: «من آنچه را که می‌خواهم در این برهه عرض کنم این است که ملت عزیز جداً از اسراف و زیاده‌روی پرهیز کنند. چون وضع جامعه ما از لحاظ مصرف، وضع خوبی ندارد...عادت‌های ما، سنت‌های ما، روش‌های غلطی که از این و آن یاد گرفته‌ایم، ما را سوق داده است به زیاده‌‌روی در مصرف به نحو اسراف. یک نسبتی باید در جامعه میان تولید و مصرف وجود داشته باشد. امروز در کشور ما اینجوری نیست.»

این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

چند نکته درباره اتفاق روز یکشنبه مجلس

چند نکته درباره اتفاق روز یکشنبه مجلس

تصویری که روز یکشنبه از حضور وزیر خارجه در مجلس شورای اسلامی منعکس شد، چگونه تصویری بود؟ وزیر خارجه به عنوان مهمان و از باب معارفه و تحلیل وضعیت سیاست خارجی به مجلس دعوت شد؛ اما در لابه‌لای بحث، مکرر همهمه و داد و فریاد از اطراف و اکناف مجلس بلند بود، وزیر خارجه نیز متقابلاً بر حرارت کلام خود می‌افزود، فضای جلسه از حالت گفت‌وگو به جدل میل کرد و درنهایت تصویری متشنج از سطوح بالای حکمرانی در کشور به افکار عمومی مخابره شد.

شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر