jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۹۰۳۷   ۳۰ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۲۶

گروه حوادث: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گلستان گفت: یک راننده متخلف کامیون در گلستان به دلیل رعایت نکردن قوانین راهنمایی و رانندگی، برگ جریمه‌ای به طول 9 متر دریافت کرده است.

به گزارش مهر، سرهنگ علیرضا حسنی دیروز در این باره به خبرنگاران در گرگان افزود: این راننده با کامیون ولووی سفید رنگ خود تا روز 28 شهریور ماه گذشته 259 فقره تخلف داشته و به دلیل رعایت نکردن قوانین راهنمایی و رانندگی جریمه شده است. وی اظهار کرد: این راننده در این مدت 45 میلیون و 850 هزار ریال اعمال قانون شده و سرعت غیرمجاز، سبقت غیرمجاز و نداشتن مدارک راهنمایی و رانندگی بیشترین تخلفات این راننده بوده است. وی افزود: در بسیاری از کشورها رانندگان متخلف پس از چند ارتکاب تخلف رانندگی و اعمال جریمه از رانندگی محروم و به پرداخت جریمه‌های نقدی و زندان محکوم می‌شوند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گلستان توضیحی در خصوص این‌که این راننده همچنان در جاده‌ها رانندگی می‌کند یا خیر، ارائه نکرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر