jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۹۰۳۷ ۳۰ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۲۶

گروه حوادث: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گلستان گفت: یک راننده متخلف کامیون در گلستان به دلیل رعایت نکردن قوانین راهنمایی و رانندگی، برگ جریمه‌ای به طول 9 متر دریافت کرده است.

به گزارش مهر، سرهنگ علیرضا حسنی دیروز در این باره به خبرنگاران در گرگان افزود: این راننده با کامیون ولووی سفید رنگ خود تا روز 28 شهریور ماه گذشته 259 فقره تخلف داشته و به دلیل رعایت نکردن قوانین راهنمایی و رانندگی جریمه شده است. وی اظهار کرد: این راننده در این مدت 45 میلیون و 850 هزار ریال اعمال قانون شده و سرعت غیرمجاز، سبقت غیرمجاز و نداشتن مدارک راهنمایی و رانندگی بیشترین تخلفات این راننده بوده است. وی افزود: در بسیاری از کشورها رانندگان متخلف پس از چند ارتکاب تخلف رانندگی و اعمال جریمه از رانندگی محروم و به پرداخت جریمه‌های نقدی و زندان محکوم می‌شوند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گلستان توضیحی در خصوص این‌که این راننده همچنان در جاده‌ها رانندگی می‌کند یا خیر، ارائه نکرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

دقیقاً 10سال پیش، رهبر معظم انقلاب با اشراف کامل از شرایط محیطی و محاطی کشور و آگاهی از آینده جامعه، مهم‌ترین مسأله روز اقتصادی را شیوه مصرف آحاد مردم ومسؤولان و راه برون‌رفت از مشکلات پیش‌رو را صرفه‌جویی عمومی و اصلاح الگوی مصرف دانستند و بر این اساس، شعار سال 88 را «حرکت به سمت اصلاح الگوی مصرف» نام نهادند و فرمودند: «من آنچه را که می‌خواهم در این برهه عرض کنم این است که ملت عزیز جداً از اسراف و زیاده‌روی پرهیز کنند. چون وضع جامعه ما از لحاظ مصرف، وضع خوبی ندارد...عادت‌های ما، سنت‌های ما، روش‌های غلطی که از این و آن یاد گرفته‌ایم، ما را سوق داده است به زیاده‌‌روی در مصرف به نحو اسراف. یک نسبتی باید در جامعه میان تولید و مصرف وجود داشته باشد. امروز در کشور ما اینجوری نیست.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر