jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۵۹۱ ۲۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۱

گروه سیاسی: روح‌الله حسینیان نماینده تهران و عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس، طرح وحدت ملی را انحرافی دانست و تاکید کرد: طرح وحدت ملی جز یک فتنه جدید برای گریز از تخلفاتی که طراحان آن انجام داده‌اند نیست. وی با بیان این که ملاک‌ها برای وحدت و تفاهم باید مشخص باشد، گفت: ما با چه کسانی می‌خواهیم وحدت ملی داشته باشیم؟‌با کسانی که کشور را به آشوب کشیدند؟ چطور می‌توان با کسانی که در مقابل نظام ایستادگی کردند، به وحدت رسید؟

حسینیان که درباره طرح آیت‌الله هاشمی رفسنجانی برای وحدت میان‌ گروه‌های سیاسی کشور سخن می‌گفت، افزود: من این طرح را انحرافی می‌دانم؛ چون مجرمانی که روزی باید به جرمشان رسیدگی شود، این طرح‌ها را مطرح می‌کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر