jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۵۹۱   ۲۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۱

گروه سیاسی: روح‌الله حسینیان نماینده تهران و عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس، طرح وحدت ملی را انحرافی دانست و تاکید کرد: طرح وحدت ملی جز یک فتنه جدید برای گریز از تخلفاتی که طراحان آن انجام داده‌اند نیست. وی با بیان این که ملاک‌ها برای وحدت و تفاهم باید مشخص باشد، گفت: ما با چه کسانی می‌خواهیم وحدت ملی داشته باشیم؟‌با کسانی که کشور را به آشوب کشیدند؟ چطور می‌توان با کسانی که در مقابل نظام ایستادگی کردند، به وحدت رسید؟

حسینیان که درباره طرح آیت‌الله هاشمی رفسنجانی برای وحدت میان‌ گروه‌های سیاسی کشور سخن می‌گفت، افزود: من این طرح را انحرافی می‌دانم؛ چون مجرمانی که روزی باید به جرمشان رسیدگی شود، این طرح‌ها را مطرح می‌کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

خبر کوتاه بود: «سیزدهمین رئیس‌ جمهور ایران انتخاب شد». به بهانه این خبر می‌خواهم به چند نکته اشاره کنم که چگونه می‌توان این انتخاب را تبدیل به یک فرصت کرد تا مردم رنگ آرامش را بیشتر ببینند.

دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر