jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۳۹۸ ۲۷ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۰

جام‌جم: 37 تیم از دانشگاه‌های سراسر کشور به تهران آمدند تا مسابقات ملی خودروهای الکتریکی دو سرنشین به دومین سال حیاتش قدم بگذارد. اگر چه مراسم افتتاحیه این دوره از مسابقات روز شنبه در هتل المپیک تهران آغاز گردید، اما مسابقه ملی خودروهای الکتریکی از دیروز آغاز شد.

این مسابقات تا روز پنجشنبه هفته جاری ادامه دارد و طی این مدت گروه‌های حاضر با هم به رقابت می‌پردازند تا برندگان این دوره هم مشخص شود.

به گزارش ایرنا، در مراسم افتتاحیه رئیس دانشگاه صنعتی شریف با اشاره به برگزاری این مسابقات در سال گذشته گفت: سال گذشته اولین دوره برگزاری آن بود که نسبتا موفق نبود، اما امسال با بالا بردن کیفیت ساخت خودروها و دو سرنشین کردن آنها موفقیت‌های زیادی به دست آمده است.دکتر سعید سهراب‌پور افزود: امسال با تلاش انجمن مکانیک دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه‌های سراسر کشور خودروهای عرضه شده در این مسابقات از کیفیت بسیار بهتری برخوردارند.

وی با اشاره به این که حرکت به سمت خودروهای هیبریدی جزو برنامه‌های بعدی این دانشگاه‌ است، اظهار کرد: خودروهای هیبریدی از تکنولوژی بالایی برخوردار است که از این رو خلاقیت را در پی دارد و ذهن خلاق باعث نوآوری می‌شود و این امر برای کشور از اهمیت زیادی برخوردار است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر