jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۸۲۸۳ ۲۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۳:۲۵

هندبال ایران در انتظارکیدییوف

لبنان میزبان هندبال قهرمانی آسیا شد

کنفدراسیون هندبال آسیا لبنان را به عنوان میزبان رقابت‌های جام ملت‌های آسیا به جای قزاقستان معرفی کرد.

به گزارش مهر ، در حالیکه یک ماه ونیم پیش کنفدراسیون هندبال آسیا کشور قزاقستان را به عنوان میزبان دوازدهمین دوره مسابقات جام ملت‌های آسیا و انتخابی جام جهانی معرفی کرده بود ، روز گذشته سایت کنفدراسیون هندبال آسیا لبنان را به عنوان میزبان این رقابت‌ها معرفی کرد.

مسابقات هندبال قهرمانی آسیا قرار است بهمن ماه سالجاری به میزبانی کشور لبنان برگزار شود. تیم ایران برای آغاز برنامه‌های تدارکاتی درانتظار حضور «یوری کیدییوف» روس است.

دوره قبل این مسابقات (2007) به میزبانی کشورمان و در شهر اصفهان برگزار شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر